×

Wyszukaj artykuł

Aktorka z brzuszkiem i wielką klasą

Magdalena Różczka pojawiła się na premierze filmu "1800 gramów".

Redakcja Pinbook | 13-11-2019 | skomentuj

Magdalena Różczka pojawiła się na premierze filmu "1800 gramów".

AKPA

OceńMagdalena Różczka to jedna z gwiazd, którą każdy kojarzy. Grała w takich filmach i serialach jak „Lejdis” czy „Usta Usta”. Ostatnio pojawiła się również na dużym ekranie w nowym filmie, w którym gra główną rolę – „1800 gramów”. Wyglądała zjawiskowo w długiej, czarnej sukni. Skrzętnie zasłaniała brzuch, w którym, jak wiemy, nosi swoje trzecie dziecko. O wszystkim jakiś czas temu wygadała się jej teściowa – Magdalena Zawadzka, która bardzo cieszyła się z tego, że będzie miała kolejnego wnuczka lub wnuczkę.

  Zobacz także  


Jan Holubek i Magdalena Różczka bardzo strzegą swojej prywatności, a swoje córki – Wandę i Helenę – wychowują raczej z dala od show biznesu.

Czy na pewno jest w ciąży?

Nic o tym nie powiedziała, nie skomentowała żadnych plotek o swoim błogosławionym stanie, ale słowa, jakie powiedziała jakiś czas temu jej teściowa – Zawadzka – można brać za pewnik.
Ostatnio Różczka pojawiła się na premierze filmu „1800 gramów”, którego jest nie tylko główną aktorką, ale również pomysłodawczynią. Film opowiada o dzieciach, które porzucone zostały przez rodziców i czekają na adopcję w ośrodku preadopcyjnym. Różczka jest w filmie dyrektorką tejże placówki – Ewą.

Na czerwonym dywanie, podczas premiery, wyglądała naprawdę zachwycająco! Skromnie, z klasą, bez wystawiania swojego brzuszka do fotoreporterów. Jak widać – nie wszyscy chcą robić ze swojej ciąży wielkiego bum!


Wszystko na temat:

Magdalena Różczka Gwiazdy Celebryci Show-biznes Ciąża Wszystkie tagiKomentarze: