×

Wyszukaj artykuł


Faktycznie powinna iść na siłownię?

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi pokazała się w bikini. Internauci podzieleni

Redakcja Pinbook | 05-11-2019 | skomentuj

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi pokazała się w bikini. Internauci podzieleni

AKPA

Oceń


Fani zespołu „Piękni i młodzi”, a szczególnie męska ich część, mieli ostatnio co podziwiać. Magda Narożna podzieliła się na Instagramie zdjęciem z wakacji w Egipcie, na której pozuje w samym bikini. I to podzieliło jej obserwatorów. Jedni zachwycali się jej pięknym ciałem, a inni z kolei komentowali, że czas na treningi. Dyskusja pod komentarzami wydaje się nie mieć końca – na dwa pozytywne komentarze, przypada jeden negatywny.

  Zobacz także  


Czy naprawdę Magda Narożna ma się czego wstydzić?

Magda Narożna w bikini

Po rozstaniu ze swoim mężem najwidoczniej gwiazda postanowiła trochę odpocząć od całego szumu – chociaż zapowiedzieli, że to oczywiście nie zakończy ich artystycznej działalności, to z pewnością plotki dały jej się we znaki.
Prosto ze słonecznego Egiptu podzieliła się swoimi zdjęciami w bikini. I to rozgrzało fanów Magdy do czerwoności. Niestety, nie zebrała samych pozytywnych komentarzy, jakby się to mogło wydawać. Czy faktycznie mają jej co wytykać? Czy wyglądała źle?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Miłego dnia :) wysyłam Wam słoneczko 🌞 #holiday #freetime #goodday #sunnyday #pieknaimloda

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

  Zobacz także  


Kim jest Magda Narożna?

Magdalena Narożna urodziła się w 1988 roku w okolicach Łomży. Z wykształcenia… jest higienistką stomatologiczną. Ale nigdy nie było jej z tym po drodze. Wraz z, byłym już, mężem Dawidem Narożnym i kolegą Danielem Wilczewskim założyli popularny dziś zespół Piękni i Młodzi.
Ich występ w Must Be The Music zapewnił im popularność i stali się prawdziwymi gwiazdami disco-polo.
W czerwcu 2019 roku Magda ogłosiła, że po 7 latach zdecydowali się z mężem rozstać, ale że to nie będzie koniec ich zespołu. Mają wspólnie 9-letnią córkę Gabrysię.

Wszystko na temat:

Magda Narożna Piękni i Młodzi Show-biznes Celebryci Gwiazdy Disco polo Wszystkie tagiKomentarze: