×

Wyszukaj artykuł

Sprawa nabiera rumieńców...

Magda Narożna wywaliła swojego byłego męża z zespołu "Piękni i młodzi"?

Patrycja | dnia: 09-01-2020 | skomentuj

Magda Narożna wywaliła swojego byłego męża z zespołu "Piękni i młodzi"?

AKPA

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Wszelkie zapewnienia byłych małżonków z zespołu „Piękni i Młodzi” okazały się być jedynie… słowami. Nie szły za nimi żadne czyny, więc fani mają prawo czuć się w pełni rozczarowani. Wszystko rozpoczęło się od rzekomego pobicia obecnej partnerki Dawida Narożnego przez obecnego partnera wokalistki zespołu. To był początek końca porozumienia, które rzekomo było pomiędzy Narożną i jej byłym mężem. Nikt jednak nie spodziewał się, że Narożna zdecyduje się na tak poważne kroki…

  Zobacz także  


Mowa o tym, co zrobiła Narożna. Mianowicie WYRZUCIŁA swojego byłego męża z zespołu „Piękni i Młodzi”, który wspólnie stworzyli (wraz z Danielem Wilczewskim).

Koniec „Pięknych i Młodych”?

Między obecnymi partnerami piosenkarzy była bardzo napięta atmosfera, aż skończyło się rzekomym pobiciem przez Krzysztofa nowej partnerki Narożnego, w efekcie czego ta trafiła do szpitala.

Najwidoczniej i dawni małżonkowie nie potrafili się w tej kwestii porozumieć – jedno oskarżało drugiego, a drugie pierwszego. Chodziło, rzekomo, o ich wspólne dziecko. W rzeczywistości zaczęła trwać jakaś dziwna wymiana zdań, która nie powinna odbywać się publicznie. Mieliśmy nadzieję, że oboje, jak zapowiadali, po prostu zgłoszą tę sprawę do odpowiednich organów i to one rozstrzygną spór.

Jednak Magda Narożna poszła o krok dalej – postanowiła pozbyć się swojego byłego męża z zespołu, czym podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama:

Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna(liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski(wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak(wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu „Pięknych i Młodych” wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu.(...)Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie. Zespół Piękni i Młodzi (Madzia,Daniel,Daniel).

  Zobacz także  


To nieco gryzie się z tym, co jeszcze niedawno mówił Dawid Narożny – zadeklarował, że z zespołu nie zamierza odchodzić i podkreślił, że to on jest jego założycielem. Cóż… Kolejna sprawa do wyjaśnienia w sądzie?

Fani na pewno im tego nie zapomną – w komentarzach pojawia się hejt zarówno na jedną, jak i drugą stronę. W większości jednak piszą oni jak bardzo są zawiedzeni, że to nie będzie taki sam zespół i że lepiej byłoby zakończyć swoją działalność.

Mają rację?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna(liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski(wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak(wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu „Pięknych i Młodych” wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi najbliższy koncert zagra już 18.01.2020 roku. Potem kolejne występy w Polsce i za granicą. Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie. Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie. Zespół Piękni i Młodzi (Madzia,Daniel,Daniel). https://www.facebook.com/Pi%C4%99kni-i-M%C5%82odzi-Official-100775314796113/ #fanpage #piekniimlodzi #madzianarożna #danielwilczewski #danielbiczak

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Wszystko na temat:

Magda Narożna Dawid Narożny Piękni i Młodzi Celebryci Gwiazdy Show-biznes Wojny w showbiznesie Afery Disco polo Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz