× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Magazyn People wybrał najpiękniejszą kobietę świata. Werdykt was zaskoczy

Redakcja Pinbook | 26-04-2019 | skomentuj

Magazyn People wybrał najpiękniejszą kobietę świata. Werdykt was zaskoczy

usatoday.com

Oceń


Magazyn People wybiera co roku najpiękniejszą kobietę świata. Liczy się nie tylko zewnętrzne piękno, ale również to, co w środku. I tym sposobem na okładkach znajdowały się już Julia Roberts (i to pięciokrotnie!), Jennifer Aniston czy Michelle Pfeiffer. W tym roku na okładce z tytułem "najpiękniejszej kobiety świata" znalazła się... Jennifer Garner. Aktorka, na kanapie u Ellen, powiedziała, że to dla niej niesamowite przeżycie bo zapewne wszyscy spodziewali się jakiejś modelki pokroju Kai Garber, a tymczasem to właśnie Jennifer otrzymała ten tytuł.

Ellen powiedziała, że jest "piękna wewnątrz i na zewnątrz", w czym wtórowali jej ludzie, siedzący na widowni. Jennifer najwyraźniej się speszyła. A oprócz tego, że jest piękną kobietą zewnątrz, faktycznie ma cudowne wnętrze. Pomaga dzieciom, dba o poprawne żywienie maluchów... Sama wychowuje swoje dzieci w bardzo ciekawy sposób. Należała jej się ta nagroda jak mało komu!

Poniżej można zobaczyć przepiękną okładkę:

zdj1

  Zobacz także  


Jennifer Garner, a właściwie Jennifer Anne Garner, jest amerykańską aktorką i producentką, znaną głównie z roli w serialu Agentka o stu twarzach, za którą otrzymała Złoty Glob. Prowadzi działalność społeczną na rzecz wczesnej edukacji m.in. w międzynarodowej fundacji chroniącej prawa dzieci Save the Children. Przez lata związana była z Benem Affleckiem, z którym ma trójkę dzieci.

Wszystko na temat: