×

Wyszukaj artykuł

Scenariusz napisze laureatka Oscara

Madonna wyreżyseruje swoją biografię!

Redakcja Pinbook | 16-09-2020 | skomentuj

Madonna wyreżyseruje swoją biografię!

wikipedia.org

OceńWydaje się, że Madonny przedstawiać nie trzeba. Madonna Louise Ciccone to piosenkarka, która od wielu lat pozostaje jedną z najpopularniejszych wokalistek na całym świecie. Wylansowała takie przeboje jak „Like a Virgin” czy „Vogue”. Teraz Madonna stwierdziła, że chce pokazać swoim fanom swoją drogę na szczyt w formie biografii. Za projekt odpowiedzialny będzie Universal Pictures, a scenariusz napisze sama laureatka Oscara, przy pomocy Madonny. 

 

  Zobacz także  


Biografia Madonny 

Gwiazda zdecydowała, że opowie swoją historię życia i wyreżyseruje biograficzny film o swojej drodze na szczyt. Za scenariusz odpowiedzialna ma być laureatka Oscara - Diablo Cody. Produkcja powstawać będzie w studiu Universal Pictures Tytuł nadchodzącej produkcji nie jest jeszcze znany, chociaż artystka sugerowała, że mogłaby zostać nazwana „Live to Tell”. Pomimo tego, że Madonna grywała w filmach - w swojej produkcji nie zagra głównej roli. Obecnie trwają poszukiwania młodej aktorki, która mogłaby wcielić się w piosenkarkę. 

Madonna na temat swojej produkcji powiedziała: 

Chciałabym ukazać niesamowitą podróż, którą zafundowało mi życie. Podróż artystki, muzyka, tancerki. Istoty ludzkiej, próbującej wytyczyć swą drogę na tym świecie. W filmie skupimy się oczywiście na muzyce. To ona zawsze była moim impulsem do działania, to muzyka i sztuka napędzały mnie to życia. Jest tyle nieopowiedzianych i jednocześnie inspirujących opowieści, a kto może opowiedzieć je lepiej, niż ja?

To nie będzie pierwszy raz Madonny, jeśli chodzi o pracę za kamerą. Wcześniej wyreżyserowała m.in. „Mądrość i seks”. Za produkcję filmu biograficznego o niej będzie odpowiedzialna Amy Pascal. 

Czekacie na produkcję z Madonną w roli głównej? 


Wszystko na temat:

Filmy Wszystkie tagiKomentarze: