×

Wyszukaj artykuł

Fani wokalistki są załamani

Madonna musiała odwołać trasę "Madame X Tour" ze względu na zły stan zdrowia

Redakcja Pinbook | 30-11-2019 | skomentuj

Madonna musiała odwołać trasę "Madame X Tour" ze względu na zły stan zdrowia

AKPA

OceńMadonna to gwiazda światowego formatu – nie da się ukryć. Nic więc dziwnego, że ludzie na całym świecie zawsze z nieukrywaną niecierpliwością czekają na jej show. Teraz Madonna miała brać udział w trasie Madame X Tour. Niestety, gwiazda musi zrezygnować z występów, a wszystko spowodowane jest jej złym stanem zdrowia. On nieustannie się pogarsza, więc Madonna musi zareagować. Nie wszyscy będą zadowoleni z tego powodu – ale zdrowie najważniejsze.

  Zobacz także  


Po tym, jak zaprezentowała fanom swój krążek „Madame X”, po występie na Eurowizji gdzie doszło do narodowego skandalu, naturalnym było, że niebawem będzie trasa koncertowa.

Madonna odwołała trasę koncertową

We wrześniu rozpoczęła się trasa koncertowa Madonny, zatytułowana „Madame X Tour”. Okrzyknęła ją jako „najbardziej intymną i ekskluzywną trasę koncertową w historii jej kariery”. I tak właśnie jest – wszystko odbywa się w teatrach. To powoduje, że wielbiciele Madonny mają ją bardziej na wyciągnięcie ręki.
Niestety, zdrowie wokalistki nie pozwala na dłuższe koncertowanie – prawdopodobnie wszystko spowodowane było tym, że kontuzjowane kolano ponownie odezwało się u Madonny. To uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie.

W swoim oświadczeniu napisała między innymi o tym, jak bardzo ból jest nie do zniesienia i że wielką karą jest dla niej odwołanie występów – niestety, to zalecenie lekarskie, któremu musi się podporządkować.


Wszystko na temat:

Madonna Gwiazdy Celebryci Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: