×

Wyszukaj artykuł


Ma dostać zawrotne wynagrodzenie

Macaulay Culkin wystąpi w nowej wersji „Kevina samego w domu”?

Redakcja Pinbook | 10-04-2020 | skomentuj

Macaulay Culkin wystąpi w nowej wersji „Kevina samego w domu”?

youtube.pl

Oceń


„Kevin sam w domu” to film, który zna niemal każdy z nas. Od kiedy ta familijna produkcja w reżyserii Chrisa Columbusa powstała w 1992 roku, stała się nieodłącznym elementem każdych kolejnych świąt Bożego Narodzenia. Co roku możemy śledzić w telewizji losy rodziny McCallisterów, która w ferworze przygotowań do wyjazdu do Francji zapomina zabrać ze sobą małego Kevina. W ten sposób spełnia się jedno ze świątecznych życzeń chłopca, który miał serdecznie dość swoich głośnych bliskich. Początkowo Kevin jest zadowolony z tego stanu rzeczy, ale wszystko się zmienia, gdy do jego domu próbuje się włamać dwóch rabusiów. Pozostawiony sam sobie chłopiec postanawia osobiście się z nimi rozprawić.

  Zobacz także  


W roli uroczego Kevina wystąpił Macaulay Culkin. Występ w filmie oraz w drugiej jego części zatytułowanej „Kevin sam w Nowym Jorku” przyniósł mu światową sławę i fortunę, z którą jako dziecko nie był w stanie sobie poradzić. Przez większą część późniejszego życia musiał się zmagać z uzależnieniem od narkotyków.

Nowy „Kevin”

Okazuje się, że Disney+ przygotowuje reboot kultowego „Kevina samego w domu”. Wszystko wskazuje na to, że ma w nim gościnnie wystąpić Macaulay Culkin. Według portalu „The Sun”, gwiazdor za swój udział w nowym filmie ma otrzymać wynagrodzenie w wysokości 2,5 miliona funtów. Zdaniem portalu ta zawrotna kwota wynika z faktu, że Disney’owi niezmiernie zależy na jego obecności w filmie – nic w tym dziwnego, z pewnością wpłynęłaby znacząco na wyniki oglądalności. Reżyserem nowej wersji „Kevina” będzie Dan Mazer. Zobaczymy w niej między innymi znanego z filmu „Deadpool 2” Roba Delaney’a oraz Ellie Kemper, która występowała w serialu „The Office”. Oboje mają zagrać parę, która ma problemy finansowe i została okradziona przez pewne niesforne dziecko z cennej rodzinnej pamiątki. W małego rozrabiakę – czyli odpowiednika Kevina – wcieli się Archie Yates, który grał główną rolę w oscarowym „Jojo Rabbit”.


Wszystko na temat:

Macaulay Culkin "Kevin sam w domu" Filmy Aktorzy Gwiazdy Aktor Kino Film Wszystkie tagiKomentarze: