×

Wyszukaj artykuł


Blogerka w roli prowadzącej

Macademian Girl zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w „Dance, dance, dance"!

Redakcja Pinbook | 13-02-2020 | skomentuj

Macademian Girl zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w „Dance, dance, dance"!

AKPA

Oceń


W lipcu Telewizja Polska zwolniła Barbarę Kurdej-Szatan, która prowadziła tam takie programy, jak: „Kocham cię, Polsko”, „The Voice of Poland” i „Dance, dance, dance”. Już wcześniej znaleziono zastępstwa dla dwóch pierwszych produkcji, jednak do tej pory wciąż nie było wiadomo, kto poprowadzi ostatni program. Władze TVP poinformowały właśnie, że podjęły w tej kwestii decyzję – nową prowadzącą „Dance, dance, dance” zostanie blogerka modowa Tamara Gonzalez Perea, znana także jako Macademian Girl. Celebrytka skomentowała już entuzjastycznie swoją nową pracę:

Dance Dance Dance to format nieporównywalny z żadnym innym – zarówno pod względem rozmachu, jak i poziomu trudności układów tanecznych, któremu muszą podołać współzawodniczące pary. Jestem ogromnie szczęśliwa, że jako prowadzącej ten program, będzie mi dane obserwować ich zmagania z bliska, tym bardziej, że taniec zajmuje szczególnie ważne miejsce w moim sercu. Cieszę się, że Polacy tak bardzo pokochali taniec i mam nadzieję, że po fenomenalnej poprzedniej edycji i tym razem zasiądą przed telewizorami. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i razem z Tomkiem Kammelem zrobimy wszystko, żeby być dla nich jak największym wsparciem!

  Zobacz także  

Video dnia:Tamara Gonzalez Perea od czerwca 2018 roku współprowadzi program „Pytanie na śniadanie”. Była także uczestniczką programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” na Polsacie.

Drugi sezon „Dance, dance, dance”

Pierwszy odcinek drugiego sezonu tanecznego programu zostanie wyemitowany na antenie TVP2, 29 lutego 2020 roku. Talent-show poprowadzą Tomasz Kammel i Macademian Girl. W jury zasiądą z kolei tancerka, aktorka i prezenterka Ida Nowakowska, aktorka Anna Mucha oraz projektant mody Robert Kupisz.

W programie wezmą udział:
- Rafał Mroczek i Przemysła Cypryański
- Katarzyna i Anna Stankiewicz
- Fit Lovers - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz
- Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora
- Rafał i Krzysztof Jonkisz
- Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka


Wszystko na temat:

Macademian Girl TVP2 Dance, dance, dance Celebryci Gwiazdy Piękne kobiety Programy telewizyjne Telewizja Barbara Kurdej-Szatan Tomasz Kammel Wszystkie tagiDodaj komentarz