×

Wyszukaj artykuł


Blogerka w roli prowadzącej

Macademian Girl zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w „Dance, dance, dance"!

Redakcja Pinbook | 13-02-2020 | skomentuj

Macademian Girl zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w „Dance, dance, dance"!

AKPA

Oceń


W lipcu Telewizja Polska zwolniła Barbarę Kurdej-Szatan, która prowadziła tam takie programy, jak: „Kocham cię, Polsko”, „The Voice of Poland” i „Dance, dance, dance”. Już wcześniej znaleziono zastępstwa dla dwóch pierwszych produkcji, jednak do tej pory wciąż nie było wiadomo, kto poprowadzi ostatni program. Władze TVP poinformowały właśnie, że podjęły w tej kwestii decyzję – nową prowadzącą „Dance, dance, dance” zostanie blogerka modowa Tamara Gonzalez Perea, znana także jako Macademian Girl. Celebrytka skomentowała już entuzjastycznie swoją nową pracę:

Dance Dance Dance to format nieporównywalny z żadnym innym – zarówno pod względem rozmachu, jak i poziomu trudności układów tanecznych, któremu muszą podołać współzawodniczące pary. Jestem ogromnie szczęśliwa, że jako prowadzącej ten program, będzie mi dane obserwować ich zmagania z bliska, tym bardziej, że taniec zajmuje szczególnie ważne miejsce w moim sercu. Cieszę się, że Polacy tak bardzo pokochali taniec i mam nadzieję, że po fenomenalnej poprzedniej edycji i tym razem zasiądą przed telewizorami. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i razem z Tomkiem Kammelem zrobimy wszystko, żeby być dla nich jak największym wsparciem!

  Zobacz także  


Tamara Gonzalez Perea od czerwca 2018 roku współprowadzi program „Pytanie na śniadanie”. Była także uczestniczką programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” na Polsacie.

Drugi sezon „Dance, dance, dance”

Pierwszy odcinek drugiego sezonu tanecznego programu zostanie wyemitowany na antenie TVP2, 29 lutego 2020 roku. Talent-show poprowadzą Tomasz Kammel i Macademian Girl. W jury zasiądą z kolei tancerka, aktorka i prezenterka Ida Nowakowska, aktorka Anna Mucha oraz projektant mody Robert Kupisz.

W programie wezmą udział:
- Rafał Mroczek i Przemysła Cypryański
- Katarzyna i Anna Stankiewicz
- Fit Lovers - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz
- Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora
- Rafał i Krzysztof Jonkisz
- Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka


Wszystko na temat:

Macademian Girl TVP2 Dance, dance, dance Celebryci Gwiazdy Piękne kobiety Programy telewizyjne Telewizja Barbara Kurdej-Szatan Tomasz Kammel Wszystkie tagiKomentarze: