Warto zobaczyć!

Lupin - mocny zwiastun 2. sezonu

Materiały promocyjne serialu

Serial "Lupin", który całkiem niedawno zadebiutował na platformie, okazał się być strzałem w 10! Był to jeden z najchętniej oglądanych seriali, więc nic dziwnego, że wiele osób czeka z niecierpliwością na 2. sezon. Całe szczęście - ten pojawi się szybko, ponieważ nowe odcinki na platformie zadebiutują już latem. A dzisiaj możemy pocieszyć oko zwiastunem! 

Lupin - zwiastun 2. sezonu 

W finale 1. sezonu Assane Diop został postawiony pod ścianą, ponieważ w odwecie za to, co robił, porwano jego syna. Czego można więc spodziewać się dalej? Patrząc na to, że to produkcja własna Netflixa, aż chciałoby się rzec, że można spodziewać się wszystkiego. 

Tymczasem Netflix postanowił zdradzić nieco, wypuszczając zapowiedź 2. sezonu serialu. Pojawił się równiez krótki opis fabuły: 

Żądza zemsty na Hubercie Pellegrinim rozbiła rodzinę Assene'a. Teraz przyparty do muru Assane musi opracować nowy, bardzo ryzykowny plan. 

Owy plan zapewne zobaczymy dopiero w nowych odcinkach. 

Wychodzi na to, że Pellegrini będzie używał dziecka jako karty przetargowej wobec Assane'a. Oznacza to, że musi grać ryzykownie... Ale czy człowiek, który jest zafascynowany postacią francuskiego złodzieja i mistrza kamuflażu Arsene'a Lupina, jest zdolny do tego, aby wyjść z tego impasu? Tego dowiemy się już latem na Netflixie!  
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO