×

Wyszukaj artykuł

Jeszcze nie tym razem!

Łukasz Podolski ma nowy klub i nie jest to Górnik Zabrze

Redakcja Pinbook | 25-01-2020 | skomentuj

Łukasz Podolski ma nowy klub i nie jest to Górnik Zabrze

Materiały prasowe

OceńPiłkarska karuzela transferowa nabiera niebywałego tempa – do zamknięcia okienka pozostało jedynie kilka dni. Nic więc dziwnego, że codziennie dowiadujemy się o nowych zaskakujących przenosinach i kontraktach czołowych graczy. Na zmianę pracodawcy czekał także Łukasz Podolski, który od wielu lat łączony jest z powrotem do Górnika Zabrze. Kibice śląskiego klubu będą musieli się jednak uzbroić w cierpliwość – doświadczony niemiecki zawodnik wybrał bowiem klub z Turcji. 

  Zobacz także  


Łukasz Podolski to niemiecki napastnik polskiego pochodzenia. Na swoim koncie ma między innymi Mistrzostwo Świata czy Mistrzostwo Niemiec. W przeszłości reprezentował barwy między innymi Bayernu Monachium, Arsenalu Londyn czy Galatasaray Stambuł. Jego ostatnim pracodawcą było japońskie Vissel Cobe. 

Kto jest nowym pracodawcą piłkarza?

34-latek nowy klub znalazł w Turcji. Podolski zdecydował się bowiem na podpisanie półrocznego kontraktu z Antalyasporerm – klub występuje na co dzień w tureckiej ekstraklasie. Portal Transfermarkt wycenia Podolskiego na 1 milion euro. Doświadczony zawodnik niewątpliwie byłby dużym wzmocnieniem Górnika Zabrze – kibice ze śląska muszą jednak obejść się póki co smakiem. To kolejna zła wiadomość dla Górnika – kilka dni temu jeden z najlepszych strzelców klubu Igor Angulo poinformował, że w czerwcu pożegna się z klubem. 


Wszystko na temat:

Sport Piłka nożna Transfery Lukas Podolski Wszystkie tagiKomentarze: