×

Wyszukaj artykuł

Hit w Ekstraklasie?

Lukas Podolski zagra w Zabrzu?

Redakcja Pinbook | 22-11-2019 | skomentuj

Lukas Podolski zagra w Zabrzu?

Materiały prasowe

OceńPolska Ekstraklasa nie należy do najatrakcyjniejszych lig w Europie. Kibice i obserwatorzy często zwracają uwagę na niski poziom i pozostawiające wiele do życzenia umiejętności piłkarzy. Już niedługo nasza liga może przejść jednak prawdziwe trzęsienie ziemi – okazuje się, że może do niej trafić Mistrz Świata, który wielokrotnie zwracał uwagę na swoje polskie korzenie. Mowa oczywiście o Lukasie Podolskim – urodzonym w Gliwicach piłkarzu, o którego swego czasu starały się największe europejskie kluby.

  Zobacz także  


Lukas Podolski ostatnie lata swojej kariery spędził w japońskim Vissel Kobe. Utytułowany zawodnik reprezentował w przeszłości takie kluby jak Bayern Monachium, Arsenal Londyn czy Inter Mediolan.

Górnik Zabrze sięgnie po gwiazdę?

Już od długiego czasu krążą plotki o Podolskim, który rzekomo planuje zakończyć karierę w naszej lidze. Najbliższy jego sercu ma być Górnik Zabrze. Nieoficjalnie mówi się, że ma on także prowadzić biznes w Polsce – jego lody i kebaby sprzedawane są między innymi w niemieckiej Kolonii, z którą także jest silnie związany. Smaczku całej sytuacji dodaje wypowiedź Dariusza Czernika – członka zarządu śląskiego klubu:

Często rozmawiamy z Lukasem. Znamy się od 15 lat. O czym? Nie mogę zdradzić. Nie mogę zaprzeczyć i nie mogę także potwierdzić tych doniesień.

Czy Podolski pozamiata Ekstraklasę? Jaką formę prezentuje obecnie utytułowany napastnik? Tego nie wiemy – z pewnością jednak klub mógłby wówczas liczyć na potężny wzrost marketingowy. Kibice już teraz ostrzą sobie zęby na chociażby klubową koszulkę z nazwiskiem piłkarza.


Wszystko na temat:

Piłka nożna Reprezentacja Lukas Podolski Ekstraklasa Wszystkie tagiKomentarze: