Kiepska wiadomość dla fanów

Lucyfer - kiedy zobaczymy sezon 5B? Twórcy mówią, że nieprędko...

Materiały promocyjne serialu

Jeśli jesteście fanami "Lucyfera" - nie mamy dla was zbyt dobrej informacji. Okazuje się, że nie mamy co liczyć na zbyt szybki powrót serialu na Netflixa. Sezon 5B pierwotnie przewidywano na święta, ale jak wiemy - nie sprawdziło się to. Showrunnerzy niszczą kolejne nadzieje i zapowiadają, że trochę jeszcze poczekamy, zanim kolejna część przygód Chloe i Lucyfera trafi na platformę. Co na ten moment wiemy o premierze sezonu 5B?

Lucyfer - kiedy sezon 5B? 

Pierwszą połowę sezonu mogliśmy oglądać w sierpniu 2020 roku. Druga część nie była wtedy jeszcze skończona, ale wszyscy liczyli, że na koniec roku dostaniemy sezon 5B. Tak się nie stało. Ekipa wróciła na plan dopiero we wrześniu, a w październiku sezon nakręcono w całości. 

Ale to przecież nie koniec prac nad sezonem. Tutaj czeka jeszcze montaż, efekty specjalne, cała akcja marketingowa, dodanie napisów lub dubbingu... Pracy jest sporo i jak się okazuje - jeszcze trwają. Powodem opóźnienia jest oczywiście pandemia, która mocno daje się we znaki branży filmowej. 

Na oficjalnym twitterowym profilu scenarzystów pojawiła się informacja: 

Wiemy, że wszyscy chcą wiedzieć, ale prawda jest taka, że nawet MY nie wiemy, kiedy sezon 5B "Lucyfera" się ukaże. Nie jest jeszcze skończony. Pandemia zepsuła nasze plany. Ale kiedy będziemy mieć oficjalną datę premiery, wierzcie nam, nie możemy się już doczekać, żeby wam dać znać. To samo dotyczy zwiastuna 

No cóż... Prawdopodobnie serial pojawi się w drugiej połowie roku, ale wiemy, że pandemia lubi psuć wszystkim plany. 

W trakcie, kiedy my czekamy na sezon 5B - twórcy pracują nad finałowym, szóstym, sezonem serialu. I tak naprawdę dopiero wtedy zacznie się nerwowe oczekiwanie, prawda? 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO