Zobacz polski trailer!

Luca - jest zwiastun nowego filmu studia Pixar

Materiały promocyjne filmu

Studio Pixar zaprezentowało właśnie pierwszy zwiastun do swojej nowej animacji o tytule "Luca". Do sieci trafił nie tylko oryginalny zwiastun, ale również polskojęzyczna wersja trailera. Sprawdźcie koniecznie o czym będzie nowy film animowany, obejrzyjcie zwiastun i dowiedzcie się, kiedy będzie możliwość zobaczenia produkcji w kinie! 

Luca - zwiastun produkcji 

Animowane filmy studia Pixar to najpopularniejsze filmy animowane, jakie kiedykolwiek powstawały. Chyba nie trzeba tego nikomu udowadniać, ale jeśli ktoś miałby wątpliwości - to właśnie to studio stworzyło "Toy Story" czy "W głowie się nie mieści". A teraz przedstawiają swój nowy film! 

O czym opowiada film "Luca"? To historia, która rozgrywa się w miasteczku nadmorskim na Riwierze Włoskiej. Oto dwójka chłopców, przyjaciół, którzy postanowili spędzić iście włoskie wakacje. Ale tak naprawdę żaden z nich nie jest tym, za kogo się podaje. Woda może zdradzić ich sekret. Obaj są bowiem potworami morskimi z innego świata, który znajduje się głęboko, głęboko pod powierzchnią wody. Jeśli ich sekret wyjdzie na jaw - będzie miał nieprzyjemne skutki... 

Póki co nie jest wiadome, kiedy film pojawi się w kinach. Wszystko zależy od rozwoju pandemii i decyzji z nią związanych. Ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - być może film zobaczymy już 17 czerwca 2021 roku. 

A oto zwiastun produkcji: 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO