×

Wyszukaj artykuł


Premiera już za kilka dni

Long & Junior ruszają z nowym hitem „Jestem na Jutubie”

Redakcja Pinbook | 24-03-2020 | skomentuj

Long & Junior ruszają z nowym hitem „Jestem na Jutubie”

youtube.pl

Oceń


Gdy na świecie i w Polsce szaleje koronawirus, gwiazdy disco polo nie dają za wygraną i wciąż publikują nowe hity. Podobne podejście przejawia znany i lubiany zespół Long & Junior, w którego skład wchodzą pochodzący z Górnego Śląska Jarosław Grzesista „Long” i Michał Jeleń „Junior”. Duet, który zadebiutował w 2000 roku, jest znany z takich utworów, jak „Helenka”, „Tańczyć chcę”, „Śpiewać uczę się”, „Tańcz tańcz tańcz”, „Kolorowa sukienka”, czy „Bądź moją królową”. Ich nagrania cieszą się nieustającą popularnością, czego dowodzą między innymi wielomilionowe liczby wyświetleń na YouTube.

  Zobacz także  


Okazuje się, że zespół postanowił zaskoczyć teraz swoich fanów nowym hitem.

Wielki powrót na YouTube

W ostatnim czasie zespół Long & Junior przechodził dość ciężki okres. Spowodowane to było nagłą utratą dostępu muzyków do swojego oficjalnego konta na serwisie YouTube. Po kilku tygodniach udało się jednak przywrócić poprawne działanie konta i formacja mogła znowu wrócić do swojej działalności. Jarosław Grzesista i Michał Jeleń zapowiedzieli, że już 26 marca ukaże się ich najnowszy utwór, którym chcą uczcić swój powrót na YouTube. Kawałek zatytułowany „Jestem na Jutubie” zapowiada się wyjątkowo dynamicznie i z pewnością nie zawiedzie fanów. Na razie Long & Junior opublikowali zapowiedź nowego utworu. Możecie ją zobaczyć poniżej:
 


Wszystko na temat:

Jarosław „Long” Grzesista Michał Jeleń „Junior” Muzyka Disco polo YouTube Piosenkarz Zespół muzyczny Gwiazdy Premiera Wszystkie tagiKomentarze: