×

Wyszukaj artykuł


Internauci podzieleni. Niesmaczne czy normalne?

Lizzo pokazała się na Instagramie całkiem nago, przekonując, że kocha swoje ciało.

Redakcja Pinbook | 05-12-2019 | skomentuj

Lizzo pokazała się na Instagramie całkiem nago, przekonując, że kocha swoje ciało.

forbes.com

Oceń


Lizzo znają wszyscy za granicą, ale mało słyszy się o niej w Polsce. Jest autorką kilku hitów, które co i rusz znajdują się wyżej i wyżej we wszelkiego rodzaju rankingach. To, co warto wiedzieć o Lizzo to fakt, że ma ona pełną akceptację dla siebie i swojego wyglądu. Ponadto prezentuje niesamowity dystans do całej reszty świata. Przekonuje, że każda kobieta powinna czuć się w swoim ciele dobrze i podchodzić do niego z należytym mu szacunkiem.

  Zobacz także  


Zaskoczyła jednak swoich fanów – dodała bowiem na Instagramie zdjęcie, gdzie pozuje zupełnie nago. I te zdjęcia kompletnie wszystkich poruszyły…

Lizzo i samoakceptacja

Jest nie tylko najbarwniejszą i coraz bardziej popularną gwiazdą na amerykańskiej scenie muzycznej, ale jednocześnie uznawana jest za twarz całego ruchu ciało pozytywności. Ruch ten zakłada, że każda kobieta – bez różnicy czy jest wysoka, niska, gruba, chuda, ma piegi czy krzywą przegrodę nosową – powinna się kochać. I że nawet, jeśli nie wpisuje się w kanony obecnego piękna, to i tak jest cudowna.

Lizzo zapewnia więc, że nie wstydzi się swojej wagi i że nie ma z nią najmniejszego problemu. Dlatego właśnie postanowiła podzielić się tym z innymi, a na jej Instagramie pokazało się mnóstwo filmów i fotografii, na których Lizzo jest albo naga, albo ma na sobie bardzo wyzywający strój, odkrywający ciało.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Paint me like ya French bitch 🎨

Post udostępniony przez Lizzo (@lizzobeeating)

Niektórzy internauci okrzyknęli to czymś kompletnie niesmacznym, a inni dziękują za to, co zrobiła. Co wy uważacie?


Wszystko na temat:

Lizzo Gwiazdy Celebryci Show-biznes Body positive Wszystkie tagiKomentarze: