×

Wyszukaj artykuł

Piłkarska wojna

Liverpool – Manchester City. Gdzie obejrzeć? – TV i Online

Redakcja Pinbook | 10-11-2019 | skomentuj

Liverpool – Manchester City. Gdzie obejrzeć? – TV i Online

wikipedia.org

OceńTo już dziś! Oczy niemal całego piłkarskiego świata zwracają się ku Anfield. O 17.30 naprzeciw siebie staną dwie obecnie najlepsze drużyny Premier Leauge. Liverpool podejmie na własnym stadionie Manchester City. Czy będzie to spotkanie decydujące o losach mistrzostwa? Zbliżamy się do półmetku sezonu i wygrana w tak prestiżowym meczu może otworzyć drogę do upragnionego triumfu dla każdej z drużyn. W lepszej sytuacji wydają się być zawodnicy The Reds. Manchester City będzie próbował urwać punkty faworyzowanemu rywalowi.

  Zobacz także  


Piłkarski szlagier budzi emocje nie tylko na Wyspach – także w Polsce nie brakuje kibiców obu drużyn. Zdają oni sobie sprawę z wagi spotkania i z zapartym tchem czekają na pierwszy gwizdek

Gdzie obejrzeć mecz?

Liverpool do spotkania przystępuje w roli lidera Premier League. The Reds nie przegrali żadnego meczu w obecnej kampanii i mają już 31 punktów. Nieco gorzej radzi sobie drużyna Manchesteru City, która zgromadziła 25 oczek. Jeśli drużyna z Anfield wygra, urwie się reszcie stawki i zbliży się do upragnionego tytułu. Mecz można będzie obejrzeć w Canal+ Sport oraz online na stronie canalplussport.pl.


Wszystko na temat:

Sport Piłka nożna Premier League Wszystkie tagiKomentarze: