×

Wyszukaj artykuł

„COVID-19 to dupek”

Blake Lively i Ryan Reynolds przekazali milion dolarów na walkę z pandemią

Redakcja Pinbook | 18-03-2020 | skomentuj

Blake Lively i Ryan Reynolds przekazali milion dolarów na walkę z pandemią

wikipedia.org

OceńBlake Lively i Ryan Reynolds są jedną z najgorętszych par amerykańskiego show-biznesu. Aktorzy poznali się w 2011 roku na planie filmu „Zielona latarnia”, gdzie niemal z miejsca się w sobie zakochali. Niespełna rok później wzięli ślub i z czasem doczekali się dwójki dzieci, Inez i Jamesa. Wszystko wskazuje na to, że udało im się stworzyć zgraną i szczęśliwą rodzinę, co jest dość rzadkim zjawiskiem w środowisku hollywoodzkich aktorów. Blake i Ryan zaskarbili sobie sympatię fanów również swoim poczuciem humoru i dystansem do siebie – na swoich profilach w mediach społecznościowych często publikują zabawne posty.

  Zobacz także  


Ostatnio para zamieściła jednak wpisy zupełnie innego rodzaju.

Pomoc dla najbardziej potrzebujących

Zarówno na profilu Blake Lively i jej męża pojawiły się wpisy dotyczące obecnej sytuacji na świecie. Okazuje się, że para postanowiła podjąć walkę z problemami wynikającymi z rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa. Poinformowali internautów, że zdecydowali się przeznaczyć milion dolarów na banki żywności znajdujące się w Ameryce Północnej. Na Instagramie Blake Lively możemy przeczytać:

Covid-19 brutalnie wpłynął na osoby starsze i niezamożne rodziny. Ryan i ja przeznaczamy łącznie milion dolarów na organizacje Feeding America i Food Banks Canada. Jeśli też możesz coś przekazać, te organizacje tego potrzebują.

Aktorka w dalszej części swojego wpisu przypomniała także o osobach samotnych i potrzebujących, które zostały wyjątkowo dotknięte przez epidemię:

Mimo że musimy się od siebie dystansować, aby chronić tych, którzy nie mają możliwości być na kwarantannie, jesteśmy razem. Pamiętajcie o samotnych i odizolowanych. Facetime, Skype, nakręćcie filmik. Pamiętajcie, że miłość przekracza wszelkie bariery. Społeczności połączyły siły - robią zakupy dla starszych i posiłki dla dzieci. Każdy z nas może zrobić coś dla innych, nawet jeśli jest to po prostu pozostanie w domu. Przesyłam Wam wiele miłości.

Na koniec jeszcze Blake we właściwy sobie sposób dodała żartobliwie:

A teraz, czy ktoś może powiedzieć Ryanowi, że tutaj nie chodzi o „dystansowanie się emocjonalne” od teściowej? Nic go nie uratuje.

Ryan Gosling z kolei napisał, że „chyba wszyscy się zgodzimy, że COVID-19 to dupek”. Co sądzicie o hojnym geście aktorów?


Wszystko na temat:

Blake Lively Ryan Reynolds Aktorzy Epidemia Wirus Pieniądze USA Hollywood Wszystkie tagiKomentarze: