Wielka premiera

Listy do M. 4 trafią na VOD. Do zobaczenia tylko na Playerze!

Materiały promocyjne filmu

"Listy do M. 4" to już 4. część opowieści o bohaterach, których doskonale znamy. Niestety, z powodu obostrzeń nie udało się wyemitować filmu w kinach. Dlatego postanowiono, że produkcja trafi do VOD, a dokładnie na Player.pl, który bezpośrednio należy do VOD. Okazuje się, że film będzie mógł obejrzeć każdy, kto będzie miał wykupiony abonament do Playera. A to jest ciekawostka! 

Listy do M. 4 na VOD 

Player.pl na swojej stronie ogłosił, że film "Listy do M. 4" będzie dostępny na platfrmie już od 1 lutego 2021 roku. Okazuje się, że nie będzie to w ramach PVOD, czyli indywidualnej opłaty za dostęp. Film ma być dostępny dla każdego, kto ma abonament na Playerze. Jest to pewnego rodzaju gratka! 

To już kolejny polski film, który musiał odejść od premiery w kinie i pojawić się na VOD. Podobny los spotkał wcześniej takie produkcje jak "W lesie dziś nie zaśnie nikt" (Netflix) czy "Sala samobójców. Hejter" (Player.pl - PVOD). W przypadku tego filmu jest to jednak niemałe zaskoczenie, ponieważ wszyscy oczekiwali, że jednak do kina wejdzie, kiedy już je otworzą. I powtórzy swój sukces oglądalności z poprzednich części. Twórcy jednak zadecydowali inaczej. 

Na ekranie będziemy mogli ponownie zobaczyć takich aktorów jak Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Izabela Kuna, Cezary Pazura czy Magdalena Boczarska. A to nie koniec plejady gwiazd! 

O czym jest nowa część? Opis "Listy do M. 4" możecie sprawdzić tutaj

Zobaczcie równiez zwiastun produkcji: 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO