× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Tragiczny lincz w Boliwii.

Pani burmistrz oblana farbą. Manifestujący obcięli jej włosy i podpalili gabinet

Redakcja Pinbook | 08-11-2019 | skomentuj

Pani burmistrz oblana farbą. Manifestujący obcięli jej włosy i podpalili gabinet

tvn24.pl

Oceń


Od dwóch tygodni w Boliwii trwają zamieszki, które rozpoczęły się po wyborach prezydenckich. Z tego powodu ucierpiała burmistrz małego miasteczka Vinto – Patricia Arce. Zaatakowali ją antyrządowi manifestanci, którzy ciągnęli ją przez miasto bosą, oblali ją farbą, a także obcięli jej włosy. To wszystko w akcie zemsty za śmierć jednego z manifestantów. Lekarze stwierdzili, że 20-letni mężczyzna – Limbert – miał pękniętą czaszkę.

  Zobacz także  


To spowodowało, że demonstranci obwinili za tragedię burmistrz miasta z partii rządzącej Mas.

Przerażający lincz

Tłum wdarł się do miejscowego ratusza, a następnie wywlekł stamtąd kobietę. Boso ciągnięto ją do mostu, gdzie zebrali się już wcześniej manifestujący. Kobieta miała uklęknąć – tam właśnie oblano ją farbą i obcięto jej włosy. Została także zmuszona do podpisania listu z rezygnacją ze swojego stanowiska. Kobieta na nagraniu, które opublikowała Agencja Reutera jest bardzo spokojna – wygląda na kompletnie pogodzona z tym, co się dzieje.

Później została przekazana policji, a ta zabrała ją do lokalnego ośrodka zdrowia. W jej biurze podłożono ogień, a okna w ratuszu zostały wybite.

Wszystko na temat:

Polityka Politycy Boliwia Wszystkie tagiDodaj komentarz