×

Wyszukaj artykuł

Liga Mistrzów – znamy pierwszych półfinalistów

Redakcja Pinbook | 17-04-2019 | skomentuj

Liga Mistrzów – znamy pierwszych półfinalistów

foto.tempo.co

OceńWe wtorek 16 kwietnia byliśmy świadkami pierwszych meczów rewanżowych w ćwierćfinałach piłkarskiej Ligi Mistrzów. Spotkania nie zawiodły i zobaczyliśmy w nich cale piękno futbolu – piękne bramki, niespodzianki, ale też i kiksy bramkarskie. 

W pierwszym z rewanżowych spotkań Barcelona broniła u siebie skromnej zaliczki z poprzedniego meczu z Manchesterem United. Czerwone Diabły od pierwszego gwizdka przeprowadzały huraganowe ataki, za co zostały boleśnie skarcone i po błędzie Younga bramkę zdobył Messi. Chwilę później prosty strzał Argentyńczyka wymknął się De Gei i było już 2-0.  Wynik spotkania ustalił w drugiej połowie Coutinho, który przypieczetował odpadniecie United z turnieju.

 

  Zobacz także  


Drugie wtorkowe spotkanie przyniosło zaskakujący rezultat. Mocny u siebie Juventus za sprawą Ronaldo wyszedł dość szybko na prowadzenie z Ajaxem. Zaledwie 6 minut później sensacyjnie doprowadzili do remisu za sprawą van de Beeka. Gdyby mecz zakończył się takim wynikiem konieczna byłaby dogrywka. Nic takiego nie miało jednak miejsca. W 67. minucie po rzucie rożnym w polu karnym Juve najwyżej wyskoczył De Ligt, który ustalił wynik spotkania na 1-2. Ajax złożony z młodych zawodników po raz kolejny eliminuje faworyta i melduje się w finałowej czwórce całego turnieju.

Wyniki:

Barcelona – Manchester United 3-0 (4-0)

Juventus – Ajax 1-2 (2-3)


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: