Kim jest jego nowa ukochana?

Liam Hemsworth już nie rozpacza po Miley? Rodzina zaakceptowała jego nową wybrankę

extratv.com

Od sierpnia ciągnie się już sprawa Liama Hemswortha i Miley Cyrus. To właśnie wtedy piosenkarka ogłosiła, że małżeństwo jej dla niej niewygodne i postanowiła rozwieść się ze swoim wieloletnim partnerem. Zaledwie siedem miesięcy bycia w związku małżeńskim wystarczyły jej, aby móc tak sądzić. Ona szybko pocieszyła się w ramionach Kaitlynn Carter, a następnie Cody’ego Simpsona. Liam ponoć bardzo przeżywał całą sprawę, ale wydaje się, że to już tylko wspomnienie.

W październiku przyłapano go z aktorką „Dynastii” - Maddison Brown, ale nie wypaliło. Teraz ponoć znalazł kogoś, komu chciałby podarować swoje serce.

Liam Hemsworth znalazł ukojenie

Tabloidy za oceanem rozpisują się na temat tego, że nową wybranką Hemswortha jest Gabriella Brooks. Para widziana była razem na plaży w Byron Bay, w namiętnym uścisku. Para leżała na kocu, przytulała się, żartowała i bardzo żarliwie całowała. Zdjęcia pokazały się w australijskim magazynie „New Idea”.

Mówiono o nich już w połowie grudnia – sfotografowano ich bowiem razem na… obiedzie z rodzicami Liama. Podobno wszyscy ją zaakceptowali i są zadowoleni, że tym razem Hemsworth wybrał sobie na partnerkę kogoś takiego jak ona.

Liam czuje się swobodnie z Gabriellą. Jego rodzina ją zaakceptowała i naprawdę polubiła, a to było dla niego bardzo ważne

- ujawnił wtedy „tajemniczy informator” z ich bliskiego otoczenia.

Bardziej pasuje do Liama niż Miley? 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

🎀

Post udostępniony przez Gabriella Brooks (@gabriella_brooks)

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO