×

Wyszukaj artykuł

Poszło gładko

Liam Hemsworth i Miley Cyrus są już po rozwodzie!

Redakcja Pinbook | 29-01-2020 | skomentuj

Liam Hemsworth i Miley Cyrus są już po rozwodzie!

foxnews.com

OceńW sierpniu gruchnęła zaskakująca wiadomość – po wielu latach związku i zaledwie siedmiu miesiącach małżeństwa Miley Cyrus ogłosiła, że zamierza się rozstać z Liamem Hemsworthem. Od tego czasu była już w dwóch związkach – z Kaitlynn Carter, a także Codym Simpsonem. Liam też przestał cierpieć i zaczął spotykać się z inną kobietą. A wydawało się, że po tych wszystkich skandalach i burzliwych rozstaniach w końcu stworzą stabilny, pełen miłości związek.

  Zobacz także  


Niestety, tak się nie stało, a jak się okazuje – para jest już po rozwodzie. Poszło gładko.

Rozwód Miley i Liama

Cztery miesiące po tym, jak ogłosili rozstanie, są już rozwiedzeni! Poszło gładko, a to wszystko dlatego, że przed Bożym Narodzeniem porozumieli się w kwestii warunków rozstania. W wigilię prawniczka piosenkarki – Judith R. Foreman – złożyła w sądzie stosowne dokumenty, które zostały podpisane przez sędziego.

Rozwód nie był skomplikowany. Para nie doczekała się dzieci, a przed ślubem para podpisała intercyzę, więc nie było również problemu z podziałem majątku. Jedyną kwestią były zwierzęta, które mieli wspólnie. Daily Mail podał, że zwierzęta zostały pod opieką Cyrus.

Przypominamy, że ich związek trwał dość długo i był bardzo burzliwy. Poznali się na planie „Ostatnia piosenka” w 2009 roku. Trzy lata później się zaręczyli, a w 2013 roku rozstali. Ponownie wrócili do siebie w 2016 roku, a wtedy doszło do ponownych zaręczyn. Pobrali się pod koniec 2018 roku, aby rozstać się rok później.


Wszystko na temat:

Miley Cyrus Liam Hemsworth Celebryci Gwiazdy Show-biznes Rozwód Wszystkie tagiKomentarze: