Szykuje się komedia inna niż wszystkie?

Leah Lewis o „Więcej niż myślisz”: „To coś bardzo, bardzo nowego”

Już 1 maja na platformie Netflix pojawi się nowa komedia romantyczna zatytułowana „Więcej niż myślisz”. Przedstawi ona historię 17-letniej nieśmiałej kujonki Ellie, która zostaje wynajęta przez sportowca Paula do pomocy przy poderwaniu pewnej popularnej dziewczyny ze szkoły. Mimo, że Ellie i Paul dość mocno się od siebie różnią, po pewnym czasie rodzi się między nimi przyjaźń. Wszystko zaczyna się jednak komplikować, gdy Ellie również zakochuje się w uczennicy, która jest obiektem westchnień jej nowego przyjaciela.

youtube.pl

Jak widać, nowy film Netflixa nie będzie standardową komedią romantyczną. Odtwórczyni roli Ellie, Leah Lewis, ostatnio udzieliła wywiadu dla portalu EW.com, w którym przyznała, że nowy film będzie dość oryginalny:

Pamiętam, że po przeczytaniu streszczenia pomyślałam: „O, to coś nowego, bardzo, bardzo nowego”. Po tym, jak dostałam scenariusz, powiedziałam mojemu agentowi i bliskim: „Jeśli nie zagram Ellie Chu, będę przygnębiona. Będę płakać, jeśli nie będę częścią tego niesamowitego projektu”. (...) To film nie tylko o miłości, ale o tym jak Ellie odnajduje samą siebie, o tym, jak jest jej z byciem outsiderką.

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Alice Wu. W rolach głównych poza Leah Lewis wystąpią Enrique Murciano i Catherine Curtin. Początkowo film „Więcej niż myślisz” miał mieć swoją premierę na festiwalu filmowym Tribeca, jednak z powodu pandemii koronawirusa twórcy musieli zmienić swoje plany. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun nowej produkcji:Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO