Niedługo ruszają prace!

„Osaczony” - Leszek Lichota wystąpi w pierwszym serialu premium Polsatu

Jak donosi portal Wirtualne Media, Polsat niedługo rozpoczyna prace nad nowym, a także swoim pierwszym serialem premium, zatytułowanym „Osaczony”. Zdjęcia do niego mają ruszyć już 16 czerwca. Będzie to serial kryminalny, który powstanie w oparciu o australijski format „Secrets and Lies”. Polscy widzowie dobrze go znają z amerykańskiej wersji, która ukazuje się w naszym kraju jako „Podejrzany”. Wiadomo już, że podobnie jak pierwowzór, polska wersja będzie się składać z sześciu odcinków. Fabuła serialu również będzie odpowiadać historii przedstawionej w zagranicznych sezonach produkcji, ale tym razem zostanie osadzona w polskich realiach.

"Wataha"/Materiały prasowe

Premiera serialu ma się odbyć jesienią 2020 lub wiosną 2021 roku. Początkowo ma się on ukazać w serwisie Ipla, a następnie na Polsacie. Dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew podkreśliła, że ostateczny termin premiery w telewizji zależy od postępów prac nad serialem.

Szczegóły nowej produkcji

Okazuje się, że główną rolę w serialu „Osaczony” zagra Leszek Lichota, znany między innymi z takich produkcji jak „Wataha”, „Lincz” czy „Prawo Agaty”. Jak twierdzą władze Polsatu, bardzo ważną rolę w produkcji ma także odegrać postać detektywa, w którą wcieli się Eryk Lubos. Na ekranie zobaczymy również między innymi takich aktorów jak: Ilona Ostrowska, Mateusz Janicki, Maria Dębska, Wojciech Kalarus, Adam Cywka, Mirosław Kropielnicki, Małgorzata Sadowska, Paweł Ławrynowicz oraz Maria Dejmek. Serial wyreżyseruje Maciej Dutkiewicz, który wraz z Arkadiuszem Borowikiem napisał także scenariusz do polskiej wersji. „Osaczony" zostanie wyprodukowany przez dom produkcyjny TFP.


O czym będzie serial?

Akcja polskiej wersji serialu ma się rozgrywać na osiedlu domów jednorodzinnych pod Warszawą. Jego głównym bohaterem będzie Michał (Leszek Lichota), który podczas porannego joggingu w lesie znajdzie ciało sześcioletniego syna sąsiadki. Śledztwo w sprawie morderstwa dziecka rozpocznie bezkompromisowy detektyw Kron (Eryk Lubos). Jego podejrzenia od razu padną na mężczyznę, który odnalazł zwłoki. Od tego momentu życie Michała zacznie zamieniać się w prawdziwy koszmar. Media rozpoczną na niego bezwzględną nagonkę, w wyniku której społeczność osiedla uzna go za winnego popełnienia zbrodni. Bohater nie będzie mógł liczyć nawet na wsparcie swojej żony. Michał będzie coraz bardziej osaczony przez liczne podejrzenia oraz pogłoski. Jedynym wyjściem z tej sytuacji będzie udowodnienie winy prawdziwemu sprawcy.

Nie możecie się doczekać premiery serialu „Osaczony”? W tym czasie zachęcamy do obejrzenia innych trzymających w napięciu thrillerów, takich jak „Red Eye” czy „American Assassin”. Polecamy także film „Prześladowca”.


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO