×

Wyszukaj artykuł

Zobacz szczegóły!

Leonardo DiCaprio zagra w filmie Netflixa!

Patrycja | dnia: 17-10-2020 | skomentuj

Leonardo DiCaprio zagra w filmie Netflixa!

flickr.com

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


"Don't Look Up" to nowy film Adama McKaya, który - jak się okazuje - będzie miał iście gwiazdorską obsadę. W filmie zagrają m.in. Jonah Hill, Timothee Chalamet, Matthew Perry, Ariana Grande, Cate Blanchett, Jennifer Lawrence, a także Meryl Streep i, jak dowiedzieliśmy się dzisiaj, Leonardo DiCaprio! To będzie dla niego, jak i dla wielu innych aktorów, pierwsza rola w filmie oryginalnym Netfliksa. O czym opowie film, kogo dokładnie zobaczymy na ekranie i kiedy premiera filmu? Sprawdźcie koniecznie! 

  Zobacz także  


"Don't Look Up" - gwiazdorska obsada

Film ma opowiedzieć historię pary naukowców, którzy odkrywają, że w Ziemię, w przeciągu pół roku, uderzy ogromny meteor. Bohaterowie ruszają więc w tournee po mediach, aby ostrzec ludzkość przed zbliżającą się zagładą. Niestety, nikt im nie wierzy. Wspomniamy Adam McKay zajmuje się zarówno reżyserią, scenariuszem, jak i produkcją projektu. 

Oprócz gwiazd, o których już wspomnieliśmy, na ekranie zobaczymy także Himesha Patela, Kid Cudiego czy Tomera Sisleya. Główną rolę zagra właśnie Jennifer Lawrence, ale nic nie zrobiło nam dnia jak to, że pojawi się także Leonardo DiCaprio! 

Czy ten film może się udać? Ciężko póki co stwierdzić. Będziemy jednak z niecierpliwością czekać na jego premierę! 






Wszystko na temat:

Filmy online Netflix Wszystkie tagi



Komentarze:


Dodaj komentarz