×

Wyszukaj artykuł

Drugi wielki sukces!

Leonardo DiCaprio będzie produkował filmy ze studiem Sony

Patrycja | dnia: 17-08-2020 | skomentuj

Leonardo DiCaprio będzie produkował filmy ze studiem Sony

flickr.com

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Nie wszyscy wiedzą, że Leonardo DiCaprio ma swoją własną firmę produkcyjną. Appian Way Productions, którą założono w 2004 roku, prowadzi aktor wraz z niejaką Jennifer Davisson, która pełni tam rolę prezesa. Do tej pory jego firma wyprodukowała takie filmy jak m.in. „Zjawa”, „Wilk z Wall Street” czy „Aviator”. Wszystkie te filmy osiągnęły spektakularny sukces. Niedawno studio Appian Way Productions doszło do porozumienia z Apple, a przedmiotem ich umowy stały się projekty telewizyjne. A teraz do ich konta dopisać można kolejny sukces. Mowa o współpracy z Sony. 

 

  Zobacz także  


DiCaprio i Sony 

Wytwórnia Sony Pictures i Appian Way Productions podpisali właśnie umowę, a jej przedmiotem będą przygotowane przez studio pełnometrażowe projekty. Kontrakt ma obowiązywać przez kilka najbliższych lat. Wytwórnia Sony potwierdziła, że w przygotowaniu są już dwa projekty, które powstają we współpracy z Appian Way. 

Jak powiedział Tom Rothman, który jest prezesem Sony Pictures, to dla nich „dobicie targu stulecia”: 

Poznałem niezwykle utalentowanego Leonardo DiCaprio ponad 24 lata temu podczas pracy nad "Romeo i Julią". Potem wypłynęliśmy wspólnie w rejs Titanikiem i mój szacunek dla niego tylko wzrósł. Mamy poczucie, że dobiliśmy targu stulecia. Leo jest dla kina tym czym Michael Jordan i Tom Brady dla koszykówki i futbolu. 

Ostatnimi czasy DiCaprio współpracował z Sony przy okazji „Pewnego razu… w Hollywood” Quentina Tarantino. 


Wszystko na temat:

Filmy online Filmy Leonardo DiCaprio Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz