×

Wyszukaj artykuł


Znamy już scenarzystów

„Legalna blondynka” - powstaje 3. część! Elle Woods powraca

Redakcja Pinbook | 19-05-2020 | skomentuj

„Legalna blondynka” - powstaje 3. część! Elle Woods powraca

Materiały prasowe

Oceń


Trwają właśnie prace nad trzecią odsłoną kultowej komedii „Legalna blondynka”. Chociaż od premiery pierwszej części minęło już blisko dwadzieścia lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością i nie przestaje bawić widzów na całym świecie. W roli głównej ponownie zobaczymy Reese Witherspoon, która do tej pory wcielała się w postać Elle Woods. Okazuje się, że aktorka będzie również odpowiadać za produkcję filmu. Zajmie się tym jej własna wytwórnia, Hello Sunshine, we współpracy z Platt Productions. Wiadomo już, że w nowym filmie wystąpi także Jennifer Coolidge, która w poprzednich częściach grała przyjaciółkę Elle Woods, Paulette.

  Zobacz także  


„Legalna blondynka” przedstawia historię pozornie naiwnej dziewczyny, która postanawia zawalczyć z powszechnie panującymi stereotypami i dostaje się na wydział prawa na Harwardzie. Dzięki wytrwałości i determinacji udowadnia, że potrafi osiągnąć życiowy sukces. Za rolę głównej bohaterki Reese Witherspoon była nominowana do Złotego Globu.

Nowi scenarzyści

Pierwsze pogłoski na temat powstania trzeciej odsłony filmu „Legalna blondynka” pojawiły się już w 2018 roku. Wówczas portal Deadline informował, że za scenariusz będą odpowiadać Kirsten Smith i Karen McCullah, które pracowały poprzednich częściach. Okazuje się jednak, że w tych pierwotnych planach zaszły pewne znaczące zmiany – w ostatnich dniach Reese Witherspoon przekazała, że za scenariusz nowej produkcji będą odpowiadać Mindy Kaling („The Office”, „Jeszcze nigdy”) oraz Dan Goor (Brooklyn 9-9). Na razie nie zdradzono jeszcze szczegółów fabuły nowej „Legalnej blondynki”, ani daty jej premiery. Po sukcesie poprzednich odsłon można się spodziewać, że film okaże się kasowym hitem. Dwie pierwsze części zarobiły na całym świecie ponad 267 mln dolarów.


Wszystko na temat:

Reese Witherspoon Filmy Zapowiedź Aktorzy Gwiazdy Wszystkie tagiKomentarze: