×

Wyszukaj artykuł

Po 23 latach!

Koniec jednego z najtrwalszych małżeństw w show-biznesie. Kurzajewscy się rozwodzą!

Redakcja Pinbook | 07-10-2019 | skomentuj

Koniec jednego z najtrwalszych małżeństw w show-biznesie. Kurzajewscy się rozwodzą!

OceńUchodzili za jedną z najszczęśliwszych i najbardziej zgodnych par w show-biznesie. Próżno było szukać u nich skandali. Byli ze sobą również wtedy, kiedy stanęli w obliczu poważnej choroby. Okazuje się jednak, że z jakiegoś powodu para postanowiła się rozstać, o czym poinformował znajomy gwiazd dla Party. Podobno taka decyzja zapadła już dawno, ponad kilka miesięcy temu, ale Kurzajewscy nadal pozostają w dobrych stosunkach. Podzielili już między sobą majątek, a także postanowili kto kiedy będzie zajmował się ich młodszym, 13-letnim synem.

  Zobacz także  


Postanowili, że dzieckiem – Julianem – będą zajmowali się naprzemiennie. Ich drugi syn – Franciszek – jest już pełnoletni i układa sobie swoje życie za granicami Polski.

Co powiedział ich tajemniczy znajomy w Party?

"Drogi Pauliny i Maćka rozeszły się, ale wciąż pozostają w dobrych relacjach. Uzgodnili, że rozwiodą się za porozumieniem stron, dogadali się też w sprawie podziału majątku i opieki nad młodszym synem, więc rozwód powinien być orzeczony już na pierwszej rozprawie"

Kurzajewscy jak dotąd nie skomentowali tego, więc nie jesteśmy w stanie stwierdzić, że to na 200% prawda. Dziwi to jednak w kontekście tego, że Kurzajewski, ze względu na swój staż małżeński, został prowadzącym programu „Czar par”, a dodatkowo często podkreśla w programie swoją miłość do żony.
Jak jest naprawdę? Zapewne przekonamy się niebawem.


Wszystko na temat:

Gwiazdy Afery Rozwód Miłość Maciej Kurzajewski Paulina Smaszcz-Kurzajewska Wszystkie tagiKomentarze: