×

Wyszukaj artykuł


Wielkie serce?

Kuba Błaszczykowski przekaże 400 tysięcy złotych na walkę z koronawirusem

Redakcja Pinbook | 23-03-2020 | skomentuj

Kuba Błaszczykowski przekaże 400 tysięcy złotych na walkę z koronawirusem

AKPA

Oceń


Z początkiem marca i Polsce przyszło się zmierzyć z koronawirusem. W tym momencie jest ponad 300 zakażonych, a także pięć zgonów. Polskie władze zareagowały dość szybko i w tym momencie wiele miejsc jest zamkniętych, a ludzie siedzą w domu, aby uniknąć dalszego rozprzestrzeniania się wirusa. Wiele popularnych osób wykorzystuje swoją popularność do czynienia dobra – w ten sposób zachęcają do pozostania w domu, uważania na siebie, ale niektórzy poszli o krok dalej. I do tej grupy dołączył Jakub Błaszczykowski. Jego fundacja zdecydowała się na przekazanie aż 400 tysięcy złotych na walkę z koronawirusem.

  Zobacz także  

Video dnia:Błaszczykowski i jego fundacja

Jakub Błaszczykowski nie miał najłatwiejszego życia, więc bardzo jest wyczulony na krzywdę innych osób. Dlatego też powołał do działania fundację „Fundacja Ludzki Gest Jakuba Błaszczykowskiego”. To właśnie z jej oficjalnego profilu na Facebooku można było dowiedzieć się o tym, że przekazała ona 400 tysięcy złotych na walkę z pandemią.

Szanowni Państwo, walka z pandemią koronawirusa ma ogromny wpływ na życie nas wszystkich. Przed nami jeden z najważniejszych sprawdzianów z empatii oraz odpowiedzialności. Kuba Błaszczykowski wraz z Fundacja Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski postanawiają przeznaczyć na walkę z pandemią koronawirusa kwotę w wysokości 400 000 złotych. #zostanwdomu Jesteśmy razem. Pomagamy. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Kuba Błaszczykowski

- można przeczytać na oficjalnej stronie fundacji na Facebooku. Taka pomoc na pewno bardzo się przyda.

Informujemy jednocześnie, że na siepomaga.pl jest specjalna zbiórka, na której można wpłacać dowolne kwoty na służbę zdrowia. Każdy z nas może zostać bohaterem.


Wszystko na temat:

Jakub Błaszczykowski Celebryci Gwiazdy Piłka nożna Show-biznes Wszystkie tagiDodaj komentarz