×

Wyszukaj artykuł

Powiew świeżości?

Kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w "The Voice of Poland"? Dobrze ją znacie!

Redakcja Pinbook | 06-11-2019 | skomentuj

Kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w "The Voice of Poland"? Dobrze ją znacie!

AKPA

OceńBarbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu zwolniona została z TVP – to mogło być trochę kłopotliwe dla stacji, ponieważ aktorka była ważną częścią kilku programów rozrywkowych. Basia długo nie płakała za utraconą posadą – ma bowiem również rolę w serialu „W rytmie serca”, który emitowany jest na Polsacie. Tam też walczy z innymi celebrytami o Kryształową Kulę w programie „Taniec z gwiazdami”. TVP bardzo usilnie poszukiwało kogoś, kto mógłby zająć miejsce Kurdej-Szatan chociażby w programie „The Voice of Poland”.

  Zobacz także  


I udało im się znaleźć godną następczynię. Kogo zobaczymy w roli nowej prowadzącej program „The Voice of Poland”?

Kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan?

Otóż nową prowadzącą The Voice of Poland została… Marcelina Zawadzka! Zasłynęła w 2011 roku, kiedy została zwyciężczynią konkursu Miss Polonia. Od tego czasu grzeje sobie posadkę w naszym polskim show biznesie. Najczęściej można zobaczyć ją w Telewizji Polskiej w roli prowadzącej „Pytania na Śniadanie”.

Pierwszy odcinek z Zawadzką, która spróbuje swoich sił jako prowadząca program, zobaczyć będzie można 9 listopada. Co mówi o tym sama modelka? W komunikacie prasowym TVP powiedziała, że wraca tam z wielką radością:

Wracam do The Voice of Poland z nieskrywaną radością i wielkimi emocjami. Do programu mam wielki sentyment, a wszystkim uczestnikom kibicuję od kilku tygodni. (...) Pierwszy odcinek na żywo to zawsze wielkie emocje, które udzielają się nie tylko uczestnikom, ale też każdemu, kto tworzy ten show

Będzie lepsza niż Kurdej-Szatan?


Wszystko na temat:

Marcelina Zawadzka Barbara Kurdej-Szatan TVP The Voice of Poland Programy telewizyjne Telewizja Celebryci Gwiazdy Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: