Kiedy data premiery?

Kto zabił Sarę? - będzie 2. sezon serialu

Serial "Kto zabił Sarę?" to jeden z najpopularniejszych, ostatnimi czasy, seriali na platformie Netflix. W pewnym momencie przeskoczył nawet uwielbiany serial "New Amsterdam". Produkcja meksykańska zakończyła się w niespodziewanym momencie, zostawiając wśród widzów spory niedosyt. Nie otrzymali oni również najważniejszych odpowiedzi odnośnie fabuły. Dlatego można było być pewnym, że powstanie 2. sezon serialu. Od kiedy jego popularność tak urosła - to był prawie pewniak, że Netflix nie porzuci produkcji. I faktycznie - powstanie 2. sezon serialu. Pytanie brzmi - kiedy? 

Kto zabił Sarę? - będzie 2. sezon 

Serial został ciepło przyjęty nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach. Więc powstanie 2. sezonu było jedynie formalnością. Wszyscy jednak bali się, że przyjdzie czekać na kontynuację nawet do kilkunastu miesięcy. Tymczasem Netflix ma niespodziankę. 

Materiały promocyjne serialu

Pierwszy sezon serialu zadebiutował na platformie 24 marca i liczył sobie 10 odcinków. Zostawił jednak widzów w niepewności i podekscytowaniu. Na całe szczęście - szybko zobaczymy 2. sezon. Kolejne 10. odcinków będziemy mogli oglądać na Netflixie już od 19 maja. 

Wygląda więc na to, że produkcja została po prostu podzielona sztucznie na dwie części. Świadczy o tym mocny cliffhanger z pierwszego sezonu, a także to, że w ostatnim, dziesiątym odcinku, pokazano już wstawki z kolejnych odcinków. 

Tak czy inaczej serial jest mocno polecany. Oglądaliście? Zamierzacie go obejrzeć? Zobaczcie, czy zwiastun Was zachęci: 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO