Gdzie oglądać?

Księga czarownic - zwiastun 2. sezonu! Kiedy premiera?

Materiały promocyjne serialu

"Księga czarownic" to serial, który cieszy się sporą popularnością zarówno w swoim rodzimym kraju, jak i u nas w Polsce. Przygody czarownicy, Diany, a także Matthew'a śledzą całe tysiące ludzi. O tym, że powstanie 2. sezon wiedzieliśmy już od dłuższego czasu. Nie było niestety wiadomo zbyt wiele. Teraz, na nowojorskim Comic-Conie (który odbył się wirtualnie), zaprezentowano zwiastun 2. sezonu! Czego możemy się spodziewać? 

"Księga czarownic" - 2. sezon 

W ostatnim sezonie Matthew i Diana dokonali pewnego skoku w czasie i wylądowali w Anglii z epoki elżbietańskiej. W 2. sezonie, który oparty będzie na książce "Cień nocy", czyli drugim tomie książek od Deborah Harkness. 

Para będzie starała się odszukać książkę, która nieustannie ginie im sprzed nosa. Oprócz tego będą szukali potężnego czarownika, który jako jedyny może pomóc Dianie kontrolować jej moce. 

Wiemy już, że serial pojawi się 8 stycznia 2021 roku w Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że, najprawdopodobniej, w Polsce zobaczymy go dzień później na platformie HBO GO. Koniecznie zobaczcie trailer nowego sezonu: 

Czekacie na premierę? 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO