Co zobaczymy w sequelu?

Książę w Nowym Jorku 2 - pełny zwiastun już w sieci!

"Książę w Nowym Jorku" to absolutny hit filmowy lat 80. Po tylu latach postanowiono stworzyć sequel kultowej historii i pokazać, co przez te wszystkie lata zmieniło się u tytułowego księcia. W sieci pojawił się zwiastun, który promuje film i z niego możemy dowiedzieć się, jak w ogóle będzie wyglądała akcja filmu. Jeśli lubiliście tę produkcję - koniecznie zobaczcie. 

Książę w Nowym Jorku 2 - zwiastun 

I oto jest! Pełen zwiastun, który pokaże nam, jak zmieniło się wszystko w świecie księcia Akeema. Fabuła jest naprawdę wystrzałowa, ale co ciekawe - nie wszystkie wydarzenia będą miały miejsce w tytułowym mieście. 

Materiały promocyjne filmu

Okazuje się, że Akeem ma syna, który mieszka w Nowym Jorku i to właśnie on jest spadkobiercą tronu. Wraca tam więc, aby ściągnąć go do Zamudy i jakoś zbudować z nim relację. Akeem nadal jest z małżonką, którą poznał w 1. części, ale ta dała mu jedynie córki. Wedle prawa królestwa - żadna kobieta nie może rządzić krajem. Oczywiście, jak w każdym filmie, musi być również czarny charakter. Jest nim tutaj generał armii Zamundy. 

W obsadzie zobaczymy między innymi Eddiego Murphy'ego, Arsenio Halla, Leslie Jones czy Wesleya Snipesa. A to nie koniec gwiazdorskiej obsady. 

Koniecznie zobaczcie zwiastun, który promuje cały film


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO