Kiedy premiera?

"Książę w Nowym Jorku 2" - film trafi od razu na VOD

Ze względu na to, co obecnie dzieje się na świecie, filmowcy przyjęli zupełnie inną taktykę promocji i dystrybucji swoich filmów. Obecnie wiele nowych filmów trafia bezpośrednio na różnego rodzaju platformy streamingowe - w zależności od tego, gdzie pojawia się dla nich lepsza oferta. Przesuwające się daty premier i zamknięcia kin sprzyjają temu, aby zawierać umowy z platformami streamingowymi. Wydaje się, że taki sam los czeka "Księcia w Nowym Jorku 2".

"Książę w Nowym Jorku 2"

Po tym, jak "Mulan" na platformie streamingowej osiągnął większy sukces kasowy niż "Tenet" w kinach na całym świecie - inni producenci chętniej zaczynają wrzucać swoje dzieła do platform streamingowych. Taki właśnie los czeka "Księcia w Nowym Jorku 2". 

Materiały promocyjne filmu

Sequel "Księcia w Nowym Jorku" (filmu z 1988!) nie pojawi się najprawdopodobniej na wielkim ekranie. Odpowiedzialne za produkcję studio Paramount zakończyło właśnie wstępne negocjacje z Amazon Studios. Oznacza to tyle, że najprawdopodobniej produkcja będzie dostępna w serwisie Prime Video. Wraz z prawami do tytułu Amazon dostanie również marketingowe powiązania z m.in. siecią McDonald's. 

Co zobaczymy w nowej części filmu? Książę Akeem, który jest już królem, odkrywa, że w Queens żyje jego syn. Bohater, chcąc uhonorować swojego umierającego ojca, wyrusza po swojego syna, aby sprowadzić go do Zamudny i wychować na nowego następce tronu. 

W obsadzie ponownie zobaczymy m.in. Eddiego Murphy'ego, Jamesa Earla Jonesa, Aresnio Halla czy Shari Headley. Dołącza do nich m.in. Leslie Jones, Kiki Layne, Rick Ross czy Michael Blackson. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO