×

Wyszukaj artykuł

Prawda wyszła na jaw

Książę Karol nie chciał mieć drugiego syna. Diana musiała ukrywać przed nim płeć dziecka

Patrycja | dnia: 04-11-2019 | skomentuj

Książę Karol nie chciał mieć drugiego syna. Diana musiała ukrywać przed nim płeć dziecka

akpa.pl

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Wychodzą na światło dzienne kolejne fakty, które dotyczą życia księżnej Diany. Okazuje się, że jej życie było jeszcze gorsze niż pierwotnie opowiadano – w 1982 roku po ponad 16-godzinnym porodzie przyszedł książę William. Później Diana musiała walczyć z depresją poporodową. Przy drugim dziecku również czekało ją mnóstwo strachu. Nie mogła bowiem powiedzieć księciu Karolowi, że drugie dziecko również będzie chłopcem.

  Zobacz także  


Dopiero po latach powiernik księżnej opowiedział o tym, w jakim strachu wiecznie żyła i z czym musiała się mierzyć.

Księżna Diana miała bardzo ciężkie życie

Była uwielbiana przez miliony – nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie. Ludzie ją podziwiali, kochali, chcieli być jak ona. Niestety, nie miała ona tak pięknego życia, jak wielu ludziom się wydawało. Wbrew pozorom – codziennie mierzyła się z czymś dla niej ciężkim i bolesnym. Żyła w strachu i była niezwykle nieszczęśliwa.

Księżna Diana i książę Karol swojego pierwszego dziecka doczekali się niespełna rok po ślubie – wtedy właśnie urodził się William. Okazuje się, że książę Karol zawsze marzył o córce. Kiedy Diana zaszła w drugą ciążę – postanowiła nie mówić swojemu mężowi o tym, że znów spodziewają się syna. Informację o płci dziecka zatajała i udało się jej to aż do porodu. Dopiero wtedy książę dowiedział się o tym, że znów będzie miał syna.

Powiernik zdradził, że księżna postąpiła tak ze względu na to, że nie układało się w ich małżeństwie już wtedy. Andrew Morton, współautor książki na jej temat „Diana prawdziwa historia” wspominał, że książę Karol nie ukrywał swojego zawodu faktem posiadania drugiego syna, ale robił dobrą minę do złej gry – w mediach udawał na niezwykle szczęśliwego i zadowolonego.

  Zobacz także  


Więcej sekretów z ich życia

Co jakiś czas na jaw wychodzą kolejne fakty z życia Lady Di. Wiemy już, że księżna borykała się z bulimią, depresją i romansem swojego męża. Ale zawsze była nieskazitelna, idealna i starała się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki.
Diana miała bardzo smutne życie u boku księcia Karola i nie da się tego ukryć. Ciekawe czego jeszcze dowiemy się o przeszłości rodziny królewskiej.

Wszystko na temat:

Księżna Diana Książę Karol Para książęca Rodzina królewska Brytyjska rodzina królewska Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz