×

Wyszukaj artykuł


Wielka niewiadoma

Ks. Tymoteusz Szydło - nikt nie wie co się z nim dzieje. Mnóstwo spekulacji

Redakcja Pinbook | 22-10-2019 | skomentuj

Ks. Tymoteusz Szydło - nikt nie wie co się z nim dzieje. Mnóstwo spekulacji

Oceń


Beata Szydło z pewnością miała powody do radości – jej syn, Tymoteusz Szydło, został bowiem księdzem. Z początkiem września miał on rozpocząć swoją posługę w nowej parafii, a dokładniej w kościele pw. Świętego Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu. Nie stało się tak, a ślad po ks. Szydło zaginął. Nikt nie wie gdzie jest, co robi i czy w ogóle zamierza jeszcze wrócić do pełnienia swojej posługi. To pozostawia wielu internautom niesamowite pole do popisu by komentować „co właściwie się stało”.

  Zobacz także  


Czy w każdej plotce jest chociaż ziarnko prawdy? Czy to naprawdę koniec pełnienia przez niego posługi? A może faktycznie ma z tym związek Beata Szydło?

Ile osób, tyle opinii

Przede wszystkim – nigdy nie bierze się bezpłatnego urlopu bezterminowego od tak. Przeważnie wszystko jest dużo wcześniej ustalone. W tym przypadku „bezterminowy” może być słowem kluczem. Ponadto taka informacja pojawiła się nagle, co nie jest naturalne.

Urlop bezterminowy dla mnie oznacza jedno: że odchodzi. Ale czy rzeczywiście tak jest, nie wiemy

- powiedział ks. Isakowicz-Zaleski.

Inni z kolei twierdzą, że to wszystko związane jest z pozycją polityczną jego matki – Beaty Szydło. Być może spotykał się on z nieprzychylnymi komentarzami i atakami na swoją osobę? Nikt z bezpośredniego otoczenia ks. Szydło nie chce odpowiedzieć co się z nim stało – nie chcą uciszyć plotek.

  Zobacz także  


W sieci jednak każdy ma swoją wersję i są one bardziej hardcorowe niż odejście z posługi czy problem z matką, która jest europosłanką. Niektórzy mówią o tym, że ks. Tymoteusz Szydło… związał się z kobietą i spodziewa się dziecka.
Jak jest naprawdę? Być może za jakiś czas się do wiemy.
Wszystko na temat:

Beata Szydło PiS Polityka Politycy Wszystkie tagiDodaj komentarz