×

Wyszukaj artykuł


Transfer Polaka

Krzysztof Piątek zostanie sprzedany do Aston Villi za 30 milionów euro?

Redakcja Pinbook | 08-01-2020 | skomentuj

Krzysztof Piątek zostanie sprzedany do Aston Villi za 30 milionów euro?

AKPA

Oceń


Ceniony dziennikarz Gianluca Di Marzio poinformował, że we wtorek, w Mediolanie, doszło do spotkania szefów dwóch drużyn – Aston Villi, a także AC Milanu. Podkreśla, że to nie są plotki, a mocne fakty, które ciężko podważyć. A kiedy pojawia się coś takiego, to może oznaczać jedno – być może niebawem dojdzie do transferu. I to nie byle jakiego. Aston Villa zaproponowała za wykupienie Piątka 30 milionów euro.

  Zobacz także  


Ponoć AC Milan nie podjął w tej sprawie jeszcze żadnej decyzji.

Transfer Piątka

Krzysztof Piątek naprawdę mógłby skorzystać finansowo z przejścia do Premier League. Po prostu płacą tutaj piłkarzom dużo więcej, a Piątek, kiedy podpisywał kontrakt z Milanem, wywalczył za małą gażę za sezon. Być może święcił by także w lidze angielskiej prawdziwe sukcesy?

W tym momencie Aston Villa walczy o utrzymanie się poza strefą spadkową i zapewne będzie tak do samego końca tego sezonu. W dodatku Wesley, środkowy napastnik, jest wykluczony z gry na kilka miesięcy. Dlatego Aston Villa tak pilnie potrzebuje kogoś na jego miejsce. Niewykluczone więc, że jeśli klub i Piątek się zgodzą, to od razu wskoczy do „jedenastki”.

Z kolei na miejsce w „jedenastce” nie może liczyć w AC Milanie – wszystko związane jest z tym, że powrócił do klubu Zlatan Ibrahimović i to on pojawiać się będzie teraz w głównym składzie. Mimo wszystko sam reprezentant Polski – zdaniem mediów – określił się niedawno, że co by się nie działo, to on zostaje na San Siro do końca tego sezonu.

Jak faktycznie będzie? Czas pokaże.


Wszystko na temat:

Krzysztof Piątek Premier League Wszystkie tagiKomentarze: