×

Wyszukaj artykuł

O co poszło?

Krzysztof Ibisz wróci do swojej byłej żony? Ruszyła lawina spekulacji...

Redakcja Pinbook | 26-01-2020 | skomentuj

Krzysztof Ibisz wróci do swojej byłej żony? Ruszyła lawina spekulacji...

AKPA

OceńBardzo długo wiele osób spekulowało, że Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz są na bardzo dobrej drodze do tego, aby do siebie wrócić. Wtedy stanowczo zaprzeczali, podkreślali że mają ze sobą dobre relacje ze względu na to, że mają wspólnie dziecko. Ponoć Anna Nowak-Ibisz bardzo wspierała swojego byłego męża, kiedy ten wyjątkowo potrzebował pocieszenia. Wydaje się więc, że po prostu dobrze ze sobą żyją.

  Zobacz także  


Ale czy na pewno nie ma między nimi nic więcej? Fani znowu dociekają, po tym jaki komentarz zostawił Ibisz pod zdjęciem byłej żony…

Ibisz wróci do byłej żony?

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz rozwiedli się ponad 10 lat temu. Byli małżonkowie długo mieli ze sobą na pieńku, ale wszystko zaczęło się zmieniać kiedy zmarł ojciec dziennikarza. Prezenterka okazała mu wtedy wiele wsparcia, którego bardzo potrzebował. Ocieplenie relacji spowodowało, że zaczęto się ich podejrzewać o to, że do siebie wrócili. I kiedy wszystko zostało już zdementowane – Ibisz postanowił dodać pewien komentarz, który na pewno znów ruszy lawinę plotek i spekulacji.

Anna Nowak-Ibisz dodała na Instagram zdjęcie, w którym napisała, że ma „przerwę na regenerację aparatu mowy… Dobrze wiecie, ile ja potrafię gadać”.

  Zobacz także  


Krzysztof Ibisz napisał w komentarzu:

Nikt tego nie wie tak dobrze jak ja

Opatrzył to emotikonami, w tym emotikonką róży. Tyle wystarczyło, aby fani znowu ich ze sobą sparowali. W sekcji komentarzy zrobiło się gorąco, a wszyscy dopytywali, czy znowu są razem.

Wydaje się, że jest to nieco przesadzone, ale… Może faktycznie jest coś na rzeczy?

Wszystko na temat:

Krzysztof Ibisz Anna Nowak-Ibisz Celebryci Gwiazdy Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: