×

Wyszukaj artykuł

Chwyta za serce

Krzysztof Gonciarz stworzył materiał o pożarach w Biebrzańskim Parku Narodowym

Redakcja Pinbook | 27-04-2020 | skomentuj

Krzysztof Gonciarz stworzył materiał o pożarach w Biebrzańskim Parku Narodowym

AKPA

OceńDruga połowa kwietnia okazała się tragicznym okresem dla flory i fauny Biebrzańskiego Parku Narodowego. Pożary szalejące na terenie rezerwatu zniszczyły tysiące hektarów łąk i trzcinowisk. Pożar udało się opanować – wszystko wskazuje jednak niestety na to, że sytuacja hydrologiczna naszego kraju nie ulegnie w najbliższym czasie zdecydowanej poprawie. W kraju szaleje susza, która może doprowadzić do kolejnych pożarów. Niedawno na polskim YouTubie zadebiutował materiał Krzysztofa Gonciarza, który ma na celu uświadomienie społeczeństwa i zwrócenie uwagi na heroiczną walkę strażaków. 

  Zobacz także  


Pożar Biebrzańskiego Parku Narodowego dla wielu osób był szokiem i okazją do przewartościowania swojego światopoglądu. Ochrona środowiska i walka ze zmianami klimatycznymi są dziś ważniejsze niż kiedykolwiek.

Pożar – zobacz materiał Krzysztofa Gonciarza

Krzysztof Gonciarz podjął się niełatwego zadania – twórca wykorzystać swoje zasięgi, aby skontaktować się z możliwie największą ilością osób, które mogą pomóc w zrealizowaniu materiału. Dzięki ich zaangażowaniu powstał materiał, w którym możemy posłuchać rozmów ze strażakami i zobaczyć skutki pożaru. Zdjęcia pogorzelisk i dogasających roślin robią wrażenie i zmuszają do refleksji. Twórca zachęca także do wsparcia finansowego instytucji Biebrzańskiego Parku Narodowego. W opisie filmu znaleźć można bezpośredni link do zrzutki. Materiał możecie obejrzeć poniżej. 


Wszystko na temat:

Youtuberzy Krzysztof Gonciarz Wszystkie tagiKomentarze: