×

Wyszukaj artykuł

Pokaże mu swój prawdziwy charakter

„M jak miłość” - kryzys u nowożeńców! Lilka nie będzie chciała mieszkać z Mateuszem

Marta | dnia: 26-04-2020 | skomentuj

„M jak miłość” - kryzys u nowożeńców! Lilka nie będzie chciała mieszkać z Mateuszem

youtube.pl

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Odcinek 1513. serialu „M jak miłość” szykuje dla nas wiele niespodzianek. Mianowicie Lilka (Monika Mielnicka) pokaże Mateuszowi (Krystian Domagała) nieznane dotąd oblicze. Nie będzie chciała z nim po ślubie zamieszkać w jego rodzinnym domu. Jej zachowanie wszystkich zaskoczy, szczególnie jej świeżo poślubionego męża. Dziewczyna okaże się skora do krzyku i awantur, których wcześniej nie robiła Mateuszowi. Wszystko wskazuje na to, że Mateusz będzie mógł zapomnieć o słodkim miesiącu miodowym.

  Zobacz także  


1515. odcinek serialu „M jak miłość” zobaczymy na antenie TVP2 w poniedziałek, 4 kwietnia, o godzinie 20.55.

Prawdziwa twarz Lilki Mostowiak

W zbliżającym się odcinku „M jak miłość” zakochany i szczęśliwy Mateusz powie zaraz po ślubie Lilce, że chciałby razem z nią zamieszkać w domu Mostowiaków w Grabinie. Jej reakcja zupełnie go jednak zszokuje. Lilka wpadnie we wściekłość i rzucając w męża kwiatami powie mu, że może zapomnieć o takiej możliwości. Zaskakujące zachowanie ukochanej do głębi wstrząśnie Mateuszem, którego jeszcze chwilę temu rozpierało szczęście na myśl o rozpoczęciu nowej drogi życia. Młody Mostowiak będzie musiał teraz zawalczyć o to, żeby Lilka nie przejęła całkowitej kontroli w małżeństwie. Najgorszy jednak będzie dla niego fakt, że Lilka najwyraźniej ma mieszane uczucia co do naprędce podjętej przez nich decyzji o ślubie.

Dziewczyna ostatecznie doprowadzi do tego, że Mateusz wyprowadzi się z rodzinnego domu w Grabinie. W 1515. odcinku „M jak miłość” dowiemy się, jak Mateusz poradzi sobie z pierwszym kryzysem w swoim małżeństwie.


Wszystko na temat:

M jak miłość Seriale Dzieje się w serialach Telewizja Aktorzy TVP2 Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz