×

Wyszukaj artykuł


Wielki powrót?

Krystyna Pawłowicz kandydatką PiS na sędzię TK. Z tej okazji - zawiesiła Twittera

Redakcja Pinbook | 04-11-2019 | skomentuj

Krystyna Pawłowicz kandydatką PiS na sędzię TK. Z tej okazji - zawiesiła Twittera

akpa.pl

Oceń


Kiedy Krystyna Pawłowicz ogłosiła, że planuje zakończyć swoją polityczną karierę – wielu ucieszyło się na tę informację. Znana ze swoich ciętych wypowiedzi, niewyparzonego języka elektryzowała wiele osób i nieustannie pisano o niej w mediach. Jej polityczni oponenci naprawdę cieszyli się z tego, że to już koniec dyskusji z panią Pawłowicz w roli głównej, choć ona odgryzała się, że „zawsze może wziąć udział w posiedzeniu...”.

  Zobacz także  


Niektórzy studzili wzajemnie swój zapał ostrzegając, że Pawłowicz zdolna jest do wszystkiego i może równie szybko i niespodziewanie wrócić, jak odeszła.

I mieli rację – Krystyna Pawłowicz wraca

PiS znalazł sposób na to, aby całkowicie nie stracić swojej wspaniałej posłanki Krystyny. Tym sposobem jest kandydatura na… sędzie Trybunału Konstytucyjnego. To nie żart. Ryszard Terlecki powiadomił, że klub Prawa i Sprawiedliwości zgłosił kandydaturę Krystyny Pawłowicz na sędzie TK. Oprócz tej partia, która obecnie jest u władzy, zarekomendowała Elżbietę Chojny-Duch, a także Stanisława Piotrowicza.

Również Krystyna Pawłowicz poinformowała o tym na swoim Twitterze. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że zawiesza swoją aktywność w serwisie w związku z tą kandydaturą


Wszystko na temat:

Krystyna Pawłowicz PiS Polityka Politycy Social media Wszystkie tagiKomentarze: