×

Wyszukaj artykuł

Matka Kim Kardashian wspomina błędy młodości

Kris Jenner szczerze o swojej zdradzie: „Żałuję, że rozbiłam moją rodzinę”

Redakcja Pinbook | 14-03-2020 | skomentuj

Kris Jenner szczerze o swojej zdradzie: „Żałuję, że rozbiłam moją rodzinę”

wikipedia.org

OceńKardashianowie są jedną z najbardziej rozpoznawalnych rodzin na świecie. Zawdzięczają to między innymi ukazaniu swojego prywatnego życia w reality-show „Z kamerą u Kardashianów”, w którym nie brakowało scen rodzinnych i osobistych konfliktów oraz dramatów. Do ich popularności przyczynił się także fakt, że niemal każdy członek rodu Kardashianów w swoim czasie zasłynął jakimś głośnym skandalem. W swoim czasie media rozpisywały się między innymi o amatorskim erotycznym nagraniu Kim Kardashian. Niewiele osób jednak pamięta o tym, że rodzina swoją rozpoznawalność zawdzięcza głównie pierwszemu mężowi Kris Jenner, Robertowi Kardashianowi – stał się niegdyś znany dzięki temu, że był obrońcą O. J. Simpsona.

  Zobacz także  


Kris Jenner wyszła za Roberta Kardashiana w 1978 roku. Owocem ich związku była czwórka dzieci: Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Rob Kardashian i Kourtney Kardashian.

Rozpad małżeństwa

Kris Jenner w czasie małżeństwa nawiązała romans z młodszym o 10 lat piłkarzem, Toddem Watermanem. Sprawa ta doprowadziła do rozwodu z Robertem w 1991 roku. Ostatnio celebrytka wystąpiła w podcaście projektantki Diane von Furstenberg „In Charge With DVF”. Kris w czasie rozmowy zdecydowała się nieco otworzyć i opowiedzieć o swojej zdradzie:

Wyszłam za mąż bardzo młodo. Poznałam Roberta, gdy miałam 18 lat. Spotykaliśmy się przez 4 lata, wzięliśmy ślub, kiedy miałam 22 lata. Jako trzydziestolatka miałam romans i najbardziej żałuję tego, że rozbiłam moją rodzinę.

Celebrytka wyznała, że po zakończeniu małżeństwa spotkała wiele trudności. Została wtedy sama z czwórką dzieci. Stwierdziła, że siłę do dalszego działania znalazła w modlitwie:

Nie wiedziałam, co mam robić. Miałam czwórkę dzieci i byłam singielką. Nie wiedziałam, gdzie będę mieszkała albo czym będę się zajmować. Nie wiedziałam, jak mam się utrzymać. Bycie tak młodą w tym czasie było przerażające. Miałam chyba 32 lata i czwórkę dzieci. Mój syn miał może roczek. (...) Bardzo wierzę w Boga. Zaczęłam się modlić, żeby dał mi siłę, moc i możliwość przejęcia kontroli nad moim własnym życiem. To była pora, żeby naprawdę dorosnąć.

  Zobacz także  


Drugi mąż

Celebrytka opisała także, jak wglądały początki znajomości z jej przyszłym drugim mężem, Brucem Jennerem:

Zaczęliśmy się spotykać i wszystko potoczyło się bardzo szybko, ale zauważyłam - i myślę, że on by się ze mną zgodził - że nie wykorzystywał w pełni wszystkich swoich darów. Chciał pojechać na tournée ze swoimi wystąpieniami i robić mnóstwo innych różnych rzeczy. Nie wiem, skąd się to wszystko wzięło, ale metodą prób i błędów, dzięki prawdziwemu zakasaniu rękawów do pracy i próbie ogarnięcia tego wszystkiego, byłam w stanie wznowić jego karierę mówcy.

Kris i Bruce Jenner pobrali się w 1991 roku. Niestety, także to małżeństwo nie przetrwało próby czasu. W 2015 roku para rozwiodła się, a Bruce postanowił przejść zmianę płci. Znany jest obecnie jako Caitlyn Jenner.

Wszystko na temat:

Kris Jenner Kim Kardashian Caitlyn Jenner Kourtney Kardashian Khloe Kardashian Gwiazdy Celebryci Rodzina Małżeństwo USA Wszystkie tagiKomentarze: