Kiedy możemy na niego liczyć?

Kraina Lovecrafta - czy będzie 2. sezon serialu?

Materiały promocyjne serialu

"Kraina Lovecrafta" to bardzo dobry serial, więc wiele osób zastanawia się - czy będzie 2. sezon. Cóż, my nie wyobrażamy sobie inaczej! Michael K. Williams wyjaśnił niedawno, że 2. sezon to nie jest taka prosta sprawa i na pewno przyjdzie nam jeszcze na niego poczekać. Jesteście może ciekawi dlaczego? Sprawdźcie! 

Kraina Lovecrafta - 2. sezon 

HBO niedawno informowało o tym, jakie seriale zostały zamówione w lutym. Wśród nich nie było 2. sezonu "Krainy Lovecrafta". To bardzo zmartwiło fanów. Casey Bloys,  dyrektor programowy stacji, zapowiedział, że ma dużą nadzieję, że serial wróci, ale póki co - nie może powiedzieć nic na pewno. 

Okazuje się, że showrunnerka Misha Green i jej scenarzyści są na etapie poszukiwania nowych pomysłów, które pozwolą tej historii wyjść poza książkę, którą zekranizowano w całości. 

O tym, czemu stworzenie i nakręcenie 2. sezonu zajmie tyle czasu, mówił w wywiadzie dla serwisu Collider Michael K. Williams, czyli serialowy Montrose Freeman: 

Niezależnie od tego, jaka będzie decyzja, będę musiał sobie jakoś z tym poradzić, ponieważ nie mam wpływu na ten aspekt świata, ale mam wielką nadzieję, że będzie sezon 2. Wiem, że ten serial wymagał ode mnie bardzo dużo, więc mogę sobie tylko wyobrazić, co przeszli scenarzyści przez trzy lata. Ja przyszedłem na osiem czy dziewięć miesięcy i to już była ostatnia część tego procesu

Oznacza to tyle, że nawet jeśli pojawi się cień szansy na nowy sezon, to będziemy na niego czekać całymi latami, co potwierdza dalsza część wypowiedzi aktora: 

"Kraina Lovecrafta" potrzebowała około trzech lat, aby dojść do tego punktu, kiedy byli gotowi na wejście aktorów na plan. To ciężki materiał. To ciężka robota i znaczna część tej roboty jest wykonywana w pokoju scenarzystów. Wierzę, że będzie 2. sezon, ale kiedy? Kto wie

No cóż... Ale warto byłoby czekać, prawda? 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO