×

Wyszukaj artykuł


Tego jeszcze nie było!

Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda-Trzebiatowska w internetowym serialu „#Zostań w domu”

Redakcja Pinbook | 23-03-2020 | skomentuj

Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda-Trzebiatowska w internetowym serialu „#Zostań w domu”

youtube.pl

Oceń


Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa znacznie wpłynęła na przemysł rozrywkowy. Zostały wstrzymane produkcje większości filmów i seriali. Wielu aktorów zostało z tego powodu pozbawionych możliwości wykonywania zawodu. Okazuje się jednak, że wraz z kryzysem zaczęły się pojawiać nowe pomysły na to, jak wykorzystać ten niełatwy dla wszystkich okres. Z taką inicjatywą wyszedł między innymi Kamil Kula, który postanowił zrobić jedyny w swoim rodzaju serial poświęcony tematyce koronawirusa, zatytułowany „# Zostań w domu”. Ze względów bezpieczeństwa jest on kręcony w mieszkaniach aktorów, którzy sami siebie nagrywają za pomocą zwykłych telefonów.

  Zobacz także  

Video dnia:Kamilowi Kuli do nietypowego serialu początkowo udało się namówić swoją żonę, Martę Żmudę Trzebiatowską oraz Małgorzatę Kożuchowską, które występują w nim w głównych rolach. W nowej produkcji pojawią się także Antoni Pawlicki, Sonia Bohosiewicz i Agnieszka Więdłocha.

O czym jest?

Serial przedstawia historię Agaty i Jacka, którzy są sąsiadami z apartamentowca w Warszawie. Dopóki nie wybuchła epidemia koronawirusa, byli sobie prawie zupełnie obcy – widywali się tylko w windzie i na parkingu. W ich relacjach wszystko zaczęło się jednak zmieniać, gdy znaleźli się w nowej i niespodziewanej sytuacji wywołanej pandemią. Wkrótce okazuje się, że wiele ich łączy. Oboje obawiają się utraty pracy i dochodów. Niepewni swojej przyszłości i w strachu przed koronawirusem, nawiązują najpierw kontakt online. Widz może zobaczyć, jak z powodu kryzysowej sytuacji dwoje obcych sobie ludzi staje się dla siebie wsparciem. Twórcy serialu w ten sposób mówią o swojej produkcji:

Nasz serial jest komedią o przyjaźni, miłości i rodzinie w cieniu #ZostańWDomu. Serial tworzymy online, non-profit - ku pokrzepieniu serc. Tworzymy projekt, który pozwala nam robić to, co kochamy - dawać widzom pozytywną energię, dobre emocje i nadzieję na happy end.

Autorkami scenariusza serialu są Karolina Frankowska i Katarzyna Golenia. Produkcją z kolei zajmuje się FormaProduction, prowadzona przez Martę Jastrzębską-Ciesielską i Jarosława Ciesielskiego. Serial można oglądać online w serwisie YouTube.


Wszystko na temat:

Seriale Aktorzy Małgorzata Kożuchowska Marta Żmuda-Trzebiatowska Internet YouTube Epidemia Wirus Wszystkie tagiDodaj komentarz