×

Wyszukaj artykuł

Mikołajkowy Blok Reklamowy Polsatu

Kowalewski nie będzie w tym roku świętym Mikołajem. Kto go zastąpi?

Patrycja | dnia: 19-11-2020 | skomentuj

Kowalewski nie będzie w tym roku świętym Mikołajem. Kto go zastąpi?

Materiały promocyjne; Polsat

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Pewna era w kwestii telewizji i reklam się kończy. 6 grudnia 2020 roku, o godzinie 18:45, po raz 17. na Polsacie pojawi się "Mikołajkowy Blok Reklamowy". Całkowity dochód z tego bloku, który oblicza się na podstawie wyników oglądalności, przekazywany jest na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat. Fundacja działa od 24 lat i pomogła już 36 tysiącom dzieci. Do tej pory funkcję Mikołaja pełnił Krzysztof Kowalewski, ale w tym roku ma się to zmienić... Oddał swoją czapkę świętego Mikołaja i w tym roku będzie nim ktoś inny. Kto? 

Mikołajkowy Blok Reklamowy - kto będzie św. Mikołajem? 

Krzysztof Kowalewski, który od początku był twarzą Mikołajkowego Bloku Reklamowego, znany jest głównie ze swoich ról komediowych. Grał m.in. w "Nie ma róży bez ognia", "Brunet wieczorową porą" czy "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz". W Polsacie grał w serialu "Daleko od noszy", gdzie wcielał się w rolę mgr. Romana Łubicza. 

  Zobacz także  


To pierwszy blok reklamowy, w którym się nie pojawi. Wszystko to związane jest z jego zdrowiem. 83-letni aktor wiosną trafił do szpitala z powodu problemów z sercem. Znalazł jednak dla siebie zastępstwo. Jak pojawiło się na Instagramie Polsatu: 

W tej edycji dobrze Wam znany Mikołaj – pan Krzysztof Kowalewski, który jest z nami od samego początku, wybrał się na krótki urlop. Ale znalazł idealne zastępstwo, swojego przyjaciela Piotra Gąsowskiego, któremu przekazał czapkę

Jednocześnie Polsat zachęca do tego, żeby po prostu włączyć TV i pomóc im pobić rekord w uzbieraniu pieniędzy dla potrzebujących dzieci: 

Przywitajmy ciepło Piotra w roli Mikołaja. Pomóżmy mu wykonać robotę, aby jak najwięcej osób obejrzało Mikołajkowy Blok Reklamowy. Przekażcie rodzinie, znajomym, nastawcie przypomnienia, zróbcie udostępnienia

Pamiętajcie! Włączcie telewizory 6 grudnia o 18:45 na Polsat! 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Fundacja Polsat (@fundacjapolsat)


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz