×

Wyszukaj artykuł

Wrócili do siebie?

Michał Koterski wyznaje miłość Marceli Leszczak: „Dzięki Tobie poznałem, co to znaczy naprawdę kosztować życie”

Redakcja Pinbook | 09-03-2020 | skomentuj

Michał Koterski wyznaje miłość Marceli Leszczak: „Dzięki Tobie poznałem, co to znaczy naprawdę kosztować życie”

AKPA

OceńMichał Koterski i Marcela Leszczak przez pewien czas uchodzili za jedną z najbardziej dopasowanych i zakochanych par polskiego show-biznesu. Niedługo po tym, jak się poznali, modelka zaszła w ciążę. Mimo, że była to tak zwana „wpadka”, para nie ukrywała radości z posiadania wspólnego dziecka. Wkrótce na świat przyszedł ich syn Fryderyk, który stał się oczkiem w głowie obojga rodziców. Jednak w związku modelki i aktora w pewnym momencie nastąpił kryzys – po zachowaniu pary na Instagramie wnioskowano, że we wrześniu 2019 roku doszło do ich rozstania.

  Zobacz także  


W październiku Leszczak i Koterski znowu zaczęli być razem widywani.

Wyznanie

Od pewnego czasu rodzice Fryderyka pojawiają się wspólnie na różnego rodzaju eventach. Wygląda na to, że para postanowiła nareszcie wyjaśnić fanom aktualny status swojego związku. Na Instagramie Koterskiego pojawił się wpis, w którym aktor złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet. Zaskoczył wszystkich zawartym w nim wyznaniem miłości adresowanym do Marceli:

Kochane kobitki, wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet. Pamiętajcie, że jesteście wyjątkowe, chociaż w sumie to życzenia dla wszystkich facetów, żebyście doceniali, rozpieszczali i kochali swoje kobietki. Bez was świat byłby bezbarwny, to wy nadajecie w nim prawdziwych kolorów. Dziękuję wam, że jesteście, ale najbardziej dziękuję kobiecie mojego życia i największej miłości, Marceli. Dzięki Tobie poznałem, co to znaczy naprawdę kosztować życie i poznałem jego najpiękniejszy smak, jakim jest nasz największy skarb Fryderyk. Kocham Cię.

Aktor dodał także, że załączone zdjęcie pochodzi z planu filmu „7 uczuć”, w którym wystąpił razem z ukochaną:

P.S a to zdjęcie z planu zdjęciowego filmu "7 uczuć", który właśnie pojawił się na Netflix i w którym mieliśmy przyjemności i łaskę zagrać całą rodzinką, ja, Marcelka i Fryderyk, który był już w brzuszku. Można powiedzieć ze to jego debiut filmowy.

  Zobacz także  


Miłość w komentarzach

Swojemu partnerowi postanowiła odpowiedzieć sama Marcela Leszczak, która napisała:

Kocham Cię nad życie

Wyznanie pary wywołało lawinę pozytywnych komentarzy od fanów, którzy wyrazili radość, że aktor i modelka wrócili już do siebie:

Pięknie razem wyglądacie:) dbajcie o to
Cudni Jesteście :) duuużo Miłości i szczęścia dla Was

Też cieszycie się z ich powrotu?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochane kobitki wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet , pamiętajcie że jesteście wyjątkowe 😍, chociaż w sumie to życzenia dla wszystkich facetów żebyście doceniali , rozpieszczali i kochali swoje kobietki , bez was świat byłby bezbarwny to wy nadajecie w nim prawdziwych kolorów 🌈, dziękuje wam ze jesteście ale najbardziej dziękuje kobiecie mojego życia i największej miłości @marcelamargerita , dzięki Tobie poznałem co to znaczy naprawdę kosztować zycie i poznałem jego najpiękniejszy smak jakim jest nasz największy skarb Fryderyk 😊 Kocham Cie ❤️ P.s a to zdjęcie z planu zdjęciowego filmu „7uczuc” ktory wlasnie pojawił sie ma Netflix i w którym mieliśmy przyjemności i łaskę zagrać cała rodzinka Ja , Marcelka i Fryderyk ktory był juz w brzuszku 😍 można powiedzieć ze to jego debiut filmowy😁💪gorąco zapraszamy 🎥💣🎬 #mishulek #marcelka #frylus #nazawszerazem❤ #na dobre #na #złe #rodzina #ponad #wszystko #❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Michał Koterski (@misiekkoterski)

Wszystko na temat:

Michał Koterski Miłość Instagram Marcela Leszczak Dzieci Film Życzenia Wszystkie tagiKomentarze: