Kiedy go zobaczymy?

"Koszmar minionego lata" - powstanie serial na podstawie horroru

Materiały promocyjne filmu

"Koszmar minionego lata" to horror z lat 90. Jak się okazuje - jeden z najpopularniejszych slasherów przeżyje swoją drugą młodość. Pojawiły się bowiem plany, aby stworzyć serial na podstawie tego horroru z końca XX wieku. Jedna z platform streamingowych jest gotowa go wykonać. Pytanie brzmi - kiedy zobaczymy horror o psychopacie z hakiem, który mści się na grupie nastolatków? Co dokładnie pojawi się w serialu? Czy wróci ktoś ze starej obsady? Koniecznie sprawdźcie co już wiemy o filmie. 

Serial "Koszmar minionego lata" 

Film "Koszmar minionego lata" z 1997 roku pojawi się w formie serialu na Amazon Prime Video. Zamówili oni serial, który będzie odświeżoną wersją kultowego slashera. Serial powstanie we współpracy z Sony Pictures Television, Atomic Monster i Original Film. 

Już w 2019 roku pojawiały się głosy, że taki serial powstanie. Ale dopiero teraz jest to już potwierdzone i praktycznie pewne. Wiadomo było wtedy, że scenariuszem zajmie się Shay Hatten (scenarzysta "Johna Wicka 3"). Reżyserem pilotażowego odcinka miał być James Wan. 

Dzisiaj nieco się pozmieniało. Showrunnerką, producentk i scenarzystką będzie Sara Goodman. James Wan będzie z kolei pełnił funkcję producenta wykonawczego. Fabuła nadal będzie bazowała na powieści "I Know What You Did Last Summer". 

Póki co nie wiemy kto pojawi się w obsadzie. Trudno również powiedzieć kiedy ruszą zdjęcia do serialu. Niewykluczone, że trochę będziemy musieli poczekać na premierę na Amazon Prime Video. 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO