×

Wyszukaj artykuł

„On już jest starszym człowiekiem”

Al Pacino rozstał się z młodszą o 36 lat partnerką. Zarzuciła mu kilka rzeczy

Redakcja Pinbook | 20-02-2020 | skomentuj

Al Pacino rozstał się z młodszą o 36 lat partnerką. Zarzuciła mu kilka rzeczy

mirror.co.uk

Oceń79-letni Al Pacino spotykał się z z 43-letnią izraelską aktorką Meital Dohan od około dwóch lat. Od kiedy aktor pojawił się bez jej towarzystwa na gali wręczenia Oscarów, w mediach zawrzało od plotek na temat niepewnych dalszych losów jego związku. Niedługo potem wszelkie wątpliwości rozwiała sama partnerka gwiazdora, która udzieliła wywiadu izraelskiemu magazynowi „Lalsha”. Dohan wyznała, że faktycznie rozstała się ze słynnym hollywoodzkim aktorem. Wyjaśniła także dziennikarzowi, jakie były faktyczne powody tej decyzji.

  Zobacz także  


Okazało się, że barierą w ich związku okazała się znaczna różnica wieku:

Ciężko jest być z tak starym mężczyzną, nawet jeśli to Al Pacino. Różnica wieku jest trudna, tak. Próbowałam temu zaprzeczać, ale on jest już starszym człowiekiem, szczerze mówiąc. Nawet mimo mojej miłości, to nie przetrwało.

Dziennikarz zapytał ją także o to, czy aktor, który dysponuje wielkim majątkiem, w czasie trwania związku obsypywał Dohan  prezentami. Aktorka zaprzeczyła temu i dość delikatnie zasugerowała, że Pacino jest nie tyle oszczędny, co nawet skąpy:

On jedynie kupował mi kwiaty. Nie wiem, jak to uprzejmie powiedzieć, ale on nie lubił wydawać pieniędzy.

Na koniec Dohan wyraziła nadzieję, że pomimo burzliwego rozstania pozostanie z aktorem w dobrych relacjach i że będą mogli dalej być przyjaciółmi:

Pokłóciłam się z nim niedawno i go opuściłam, ale oczywiście naprawdę go kocham i doceniam, i cieszyłam się, że mogłam być przy nim, gdy mnie potrzebował, i być częścią jego dziedzictwa. To dla mnie zaszczyt. Cieszę się, że ten związek miał miejsce między nami i mam nadzieję, że pozostaniemy dobrymi przyjaciółmi.

Al Pacino był wcześniej związany z wykładowczynią aktorstwa Jan Tarrant, z którą ma córkę Julię. Potem związał się z aktorką Beverly D’Angelo – owocem tej relacji są bliźniaki, Olivia i Antonio.


Wszystko na temat:

Al Pacino Aktorzy Aktor Miłość Gwiazdy Rozstanie Wszystkie tagiKomentarze: