×

Wyszukaj artykuł

Kiedy zobaczymy finałowy odcinek?

„Supernatural” - to już koniec serialu! Gwiazdy żegnają produkcję

Redakcja Pinbook | 14-09-2020 | skomentuj

„Supernatural” - to już koniec serialu! Gwiazdy żegnają produkcję

"Nie z tego świata"/ Materiały prasowe

Oceń„Supernatural” jest jednym z najpopularniejszych amerykańskich seriali ostatnich lat. Okazuje się, że nieubłaganie zbliża się koniec produkcji opowiadającej o losach braci Winchester. 10 września zakończono zdjęcia do finałowego odcinka. Jego premierę zapowiedziano na koniec tego roku. Przed jego emisją gwiazdy serialu postanowiły pożegnać się z serią i fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jedną z nich był Jared Padalecki, który nie ukrywał, że rozstanie się po tylu latach z graną przez niego postacią Sama Winchestera jest dla niego niezwykle mocnym przeżyciem. Napisał na Instagramie:

Piszę to, jadąc na plan „Supernatural”. Mój ostatni dzień z Samem Winchesterem. Oczywiście kręci mi się w głowie, a emocje mam pokręcone, ale wciąż mamy jeszcze kilka godzin. Dziękuję niezwykle za ogromną miłość i wsparcie, które pokazaliście nam na przestrzeni lat. Definitywnie to czuliście. Niedługo napiszę coś więcej, ale na razie mamy robotę do zrobienia.

  Zobacz także  


Silnych emocji nie ukrywali również wcielający się w Deana Winchestera Jensen Ackles, twórca serialu Eric Kripke, czy grający anioła Castiela Misha Collins.

Walka z siłami zła

Piętnasty sezon serialu „Supernatural” powróci na antenę stacji The CW już 8 października tego roku. Ostatni odcinek serialu ma się z kolei ukazać 19 listopada. Warto pamiętać, że przed zakończeniem serialu twórcy zaprezentują dokument „Supernatural: The Long Way Home”, w którym zostanie podsumowana cała seria, która ukazywała się od 2005 roku. Na razie można się tylko domyślać, jak skończy się historia serialowych bohaterów. Przypominamy, że serial opowiada o dwóch braciach, Samie i Deanie Winchester, którym od dziecka towarzyszy obecność mrocznych i złych sił. Chociaż początkowo starają się wieść normalne życie, wkrótce ich przeznaczenie daje o sobie przypomnieć w bolesny sposób i obaj muszą stanąć do walki z nieznanym zagrożeniem. Produkcja przez lata cieszyła się nieustającą popularnością na całym świecie i była jednym z najchętniej oglądanych seriali stacji The CW.

Do premiery finałowego odcinka serialu pozostało jeszcze trochę czasu. To dobra okazja, żeby nadrobić filmowe zaległości i obejrzeć mrożący krew w żyłach horror „Armia ciemności”. Mocnych wrażeń dostarczą wam również takie filmy grozy jak „Silent Hill: Apokalipsa 3D” czy „Paranormal Activity 2”.


Wszystko na temat:

Seriale Aktorzy Instagram Wszystkie tagiKomentarze: