×

Wyszukaj artykuł

Zaskakująca decyzja Telewizji Polskiej

To koniec „Rodzinki.pl”! Małgorzata Kożuchowska poinformowała, że TVP zakończyła produkcję serialu

Marta | dnia: 20-02-2020 | skomentuj

To koniec „Rodzinki.pl”! Małgorzata Kożuchowska poinformowała, że TVP zakończyła produkcję serialu

AKPA

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie wpis, w którym zamieściła zaskakującą wiadomość – Telewizja Polska podjęła decyzję o zakończeniu produkcji serialu „Rodzinka.pl”. Aktorka, która przez lata wcielała się w rolę Natalii Boskiej, swój wpis zaczęła słowami:

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl”.

  Zobacz także  


Z dalszych słów aktorki można wnioskować, że decyzja TVP była dla niej zaskoczeniem i musiała zostać podjęta raczej nagle. Kożuchowska stwierdziła, że okres występowania w serialu będzie dobrze i ciepło wspominać:

Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami.

Na koniec aktorka podziękowała fanom za wspólnie spędzony czas:

Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin!
DZIĘKUJE!

 

 

  Zobacz także  


Niejasne przyczyny decyzji

Serial „Rodzinka.pl" był emitowany na antenie TVP2 od 2011 roku. Występowali w nim między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Julia Wieniawa, Adam Zdrójkowski, Olga Kalicka, Agata Kulesza, Mateusz Pawłowski, Jacek Braciak i Wiktoria Gąsiewska. Po dziewięciu latach, serial zakończy się na piętnastym sezonie. Na razie nie podano oficjalnych przyczyn rezygnacji z dalszej produkcji serialu. Być może jest z tym związany fakt, że w przypadku ostatniego sezonu odnotowano spadek oglądalności o ponad 200 tysięcy widzów. Chodzą też słuchy, że wkrótce ma się ukazać filmowa wersja serialu.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!🙏🙏🙏❤❤❤ @rodzinkapl_official @tomasz_karolak_official @maciejmusial_official @adam_zdrojkowski @mateopawlowski @olgakalicka @juliawieniawa @wiktoria_gasiewska @emiliadankwa_official @magdalenastuzynska @agnieszkawosinska Agata Kulesza Jacek Braciak

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Wszystko na temat:

Małgorzata Kożuchowska Seriale Programy telewizyjne Telewizja TVP TVP2 Instagram Gwiazdy Aktorzy Maciej Musiał Julia Wieniawa Wiktoria Gąsiewska Adam Zdrójkowski Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz